2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست
الهی بگردم تبسم جون ❤سعی کن ب چیزای مثبت فک کنی عزیزم روحیه تو ببر بالا انشالله اینماه اقدام میکنی و ...

مریم جان یکدنیا برات خوشحالم الهی به حق علی پسرت سالمو سلامت بیاد تو بعلت عزیزم به به فردا چه روز بینظیریه برای خونوادتون قسمت همه ی منتظرا انشالله

عزیزم من سه تا بجه رو با امپول فشار دنیا اوردم یعنی هر سه تاشونو چه ضرری فدات شم اخه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
من فرقی واسم نداره جنسیت فقط دوست دارم جنسیتو بدونم 😂😂😂بهش بگم دخترم یا پسرم 😂😂😂😂

برو تو بیشتر دختر اون عکس ک کژال گذاشته بود به پسر میخورد

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم خواهر ....والا دیگه سپردم بخدا ورفتم بازم توکل به خودش 🤲🏻❤توهم برام دعا کن عزیزدلم

انشالله ک به آرزوت میرسی 🙏🙏🙏🙏

آهان. ۲۸ روزه است. ممنون عزیزم از پاسخگویی. انشاالله هر چی آرزو داری بهش برسی.... 

خواهش میکنم عزیزم برا سیکل ۲۸ خیلی فولیکول خوبیه انشالله زودی باردار میشی

منم عروسک پسرونه خریدم ولی.....

انشالله امسال دیگه جواب میگیری حتما اون موقع قسمت نبوده سال ۱۴۰۰ انشالله بالش بازی میکنه 

ببخشید عزیزم خیلی سوال پرسیدم.من امروز رفتم کیوتن رد گرفتم ولی ویل من هیچ جا نداشت به جاش چیز دیگه ا ...

سلنیوم و زینک خارجی حتما باشه براش بگیر ی روز در میون بهش بده خیلی عالین

اعظم جون داشتم وسطای تاپیکو میخوندم رسیدم به این جملتو کلی خندیدم 😁😁😁چه روزگاری داشتیم پارسال رسی ...

سلام واقعا انگار ۲ دقیقه پیش بود یادته استرس داشتی برا دوقلو بودنش میگفتی بتام بالاس اخییی چقد روزها زود میگذره 

الهی بگردم تبسم جون ❤سعی کن ب چیزای مثبت فک کنی عزیزم روحیه تو ببر بالا انشالله اینماه اقدام میکنی و ...

به سلامتی عزیزم انشالله ک زایمانت راحت باشه و شب نشده محمدو تو بغلت باشه عکس ش هم زود برا ما بفرستی 😅

انشالله ک به آرزوت میرسی 🙏🙏🙏🙏

ممنونم عزیزدلم انشاءالله توکل بخدا🤲🏻❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام نگین جون اره تیکرم داره تموم میشه و نگین هیچ دردی مبنی زایمان ندارم فردا با حساب انتی چهل هفته ...

عزیزم از خدا میخوام خیلی راحت زایمان کنی خیلی برات خوشحالم که نهایت تا فردا پسملت رو بغل میگیری خداروشکر 

کاش منم زودی این 2-3 هفته رو پشت سر بذارم از این استرس دربیام ایییییییییییییییی

فکر سل فری میاد تو ذهنم ی جوریم میشه  اصلا 

شوهرم میگه بیا همون پارسه ازمایش رو بده نرو نیلو یا دنا 

میگه هم نزدیکه هم اینکه یبار اونجا دادی پرونده ات رو دارن راحتتره 

موندم چکار کنم حالا 

راستی عکس گل پسری رو گذاشتی زودی پاک نکنی منم برسم ببینیم 

سلنیوم و زینک خارجی حتما باشه براش بگیر ی روز در میون بهش بده خیلی عالین

اعظم جون برای چی میگن تو پریودی گرمی بخوری و سردیجات نخوری 

بخاطر داشتن فولیکول خوب ؟

یا بخاطر جنسیت میگن ؟

راستی من تا نهار میخورم پاهام سست میشه و توان راه رفتن ندارم کلا فشارم میاد پایین نمیدونم یا چم میشه یا ی نیم ساعت بعد بتونم بلند بشم میترسم بخورم زمین یهو 

امروز صبح تا حالاهم همون سمت که فولیکولداشتم سمت راستم تیر میکشه و حتی ی سمت واژنم صبح درد داشت 

خیلی هم سردمه با ژاکت میشینم سرکار بس که سردمه 

سه شنبه هم وقت ازمایش تیرودیدمه 

سعی میکنم آروم باشم... چشم عزیزم تک تکتون رو یاد میکنم قربون دلای مهربونتون❤

دریا جون عزیزدلم انشاءالله بسلامتی گل پسرت رو به دنیا بیاری وسالم وسلامت باهمدیگه برگردید خونه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

دریا عزیزم به من زمان زایمانم گفته بودن هردعایی بکنی برآورده میشه راست بود دعاهام برآورده شد...حالا ازت میخوام با دل پاکت برای ما بچه های تاپیک دعاکنی دریا جون آخر از همه سامیار رو فراموش نکن و دعا کن خدا حاجت دل هممون رو بده انشاءالله اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706