2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست
اهاااا چ جالب😯😯😯 ایشالا منم عکس انتی مو میزارم برات میگی چیه جنسیت😁

انشالله انشالله ...خدا قسمت توهم بکنه سنوی تو رو هم تفسیر میکنیم برات عزییییزم❤❤

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مریم جون فردابسلامتی بستری میشی؟؟؟

بله فاطمه جون دکتر برا فردا بستری نوشته میگه چون چهل هفته طبق انتی تموم شده باید بستری بشی تا با آمپول القا کنن 

کاش تا شب دردای خودم طبیعی شروع بشه نیاز ب القا نباشه نمیدونم چرا میترسم از آمپول نه ها از القا مصنوعی

التماس دعا دارم ازتون 🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله فاطمه جون دکتر برا فردا بستری نوشته میگه چون چهل هفته طبق انتی تموم شده باید بستری بشی تا با آمپ ...

عزیزم نگران نباش....

موقع زایمان برای بچه های تایپیک دعااااا کن

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
تا جوابمو دادی گریه ام گرفت دلم گرفته همش. میخوام گریه کنم خدا به من نمیده  باشه عزیرم اگر قاب ...

منم با دل گرفته جوابتو دادم عزیزم اشکم داره میاد دست خودم نیست 😢😢 

اینجوری نگو تبسم خدا بزرگه فقط کافیه توکل کنی و بسپری ب خودش انشالله دامن توهم دوباره سبز میشه و هزار بار خداروشکر میکنی 🙏🙏

2731
@jigar_shosho     سلام شبی😀 شنیدم ۱۳ صفر عروسک خریدی پارسال😏 جریان چیه ب منم بگو اگه ...

😁

تو پارسال تاپیک نبودی؟

اعظم کاربر رد گفت ۱۳ رجب بریم عروسک پسر بخریم تت سال دیگ واقعی میشه.یادمه بعدش گفت تا قبل اذان باید بگیریم.منم سریع زنگ زدم شوشو اومد رفتیم گرفتیم

مثلا یکی نینی دختر میخواد عروسک دختر میگیره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم نگران نباش.... موقع زایمان برای بچه های تایپیک دعااااا کن

سعی میکنم آروم باشم...

چشم عزیزم تک تکتون رو یاد میکنم قربون دلای مهربونتون❤

بله فاطمه جون دکتر برا فردا بستری نوشته میگه چون چهل هفته طبق انتی تموم شده باید بستری بشی تا با آمپ ...

نترس.آمپولو بزنن بچه خودش میاد پایین بدنیا میاد

خواهر منم سر دخترش همین جور شد اممولش زدن زایمان کرد.نمیدونم چرا پسرش چند روز زودتر اومد ولی دخترش مگ میومد۳روز از تاریخی ک دکتر گفته بود دیرتر اومد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

[QUOTE=155982909] 😁 تو پارسال تاپیک نبودی؟ اعظم کاربر رد گفت ۱۳ رجب بریم عروسک پسر بخریم تت سال دیگ واقعی میش ...[/QUOTE

۱۳ صفر فک کنم هااااا

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2738

انشااالله ک تاشب دردت میگیره..خاکشیرخوردی.؟؟مریم آمپول اونقدرام ک فک میکنی وحشتانک نیس موقع حدیث ب منم زدن ..چون کیسه آب پاره شده بود و بچه درخطربود....

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
[QUOTE=155982909] 😁 تو پارسال تاپیک نبودی؟ اعظم کاربر رد گفت ۱۳ رجب بریم عروسک پسر بخریم تت سال دیگ ...

😁😁

همون ۱۳صفر

اشتباه گفتم

😁 تو پارسال تاپیک نبودی؟ اعظم کاربر رد گفت ۱۳ رجب بریم عروسک پسر بخریم تت سال دیگ واقعی میش ...

منم 13صفر صبح رفتم خریدم ولی خدا بهم نی نی نداد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
😁😁 همون ۱۳صفر اشتباه گفتم

چه جالب پس منم میرم میخرم به امید اینکه ماه صفر سال اینده پسرم تو دلم جا خوش کرده باشه🙏🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
الهی بگردم تبسم جون ❤سعی کن ب چیزای مثبت فک کنی عزیزم روحیه تو ببر بالا انشالله اینماه اقدام میکنی و ...

دزیا جون منم دختر اولم بک هفته گذشت ودردم نگرفت 

آمپول زدم وزایمان کردم 

دخترمم فوق العاده باهوشه 

نگران نباش هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیزم

ن مشکلی نیست عزیزم نگران نباش چون لک بینی نداری اصلا مهم نیست ک دیگ نزدی توکلت ب خدا باشه

مرسی عزیزم.انشاءالله میری و به سلامتی زایمان میکنی.موقع زایمان  بچه های تاپیک رو هم دعا کن.برای منم دعا کن اول بچه سالم و بعدم پسر باشه😍😍.البته اگه صلاح خدا هست.دعا کن صلاح خدا با خواسته ی دلم یکی باشه🙏🌹🌹🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2706