2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
الهام جون بعضی اوقات همراه با درده مثلا نصفشو درد احساس میکنم ی درد مبهمی پایین شکم مث پریودی امروز ...

اگر با درد باشه و دائم در طول روز تکرار بشه خطر داره وگرنه هروقتی بگیره نه اشکال نداره فقط استراحت کن و شیاف بزار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان اینو نمی‌دونستم  الهام جون منتظریم انشالله شنبه یکشنبه خبر مرخصی شو بهمون بدی و خوشحالمون ...

ان شاءالله

دعاکنید که زودتر دوشنبه بشه بچم مرخص بشه ،دیشب ی ربع داشت گریه میکرد که رگشو عوض کنن😢😢

نسرین بخدا شرایطتش رو ندارم وگرنه ازخدامه  توشهرماه یه سنو هست که پنج یاشش ساعت حتی بیشتر باید ...

من باشم یه شب در میون میرم اقدام توکل بر خدا ان شاءالله گل پسری میاد تو دلت 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
ان شاءالله دعاکنید که زودتر دوشنبه بشه بچم مرخص بشه ،دیشب ی ربع داشت گریه میکرد که رگشو عوض کنن😢😢

بمیرم براش 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
انشالله ک مامان میشی اینماه 🙏🙏🙏🙏

اعظم ميدونم خيلي سوال زياد ميپرسم شايد كلافه ات كردم🤦‍♀️

من ديروز ساعت ٤ عصر كيتم ٢خط شد ولي خيلي پر رنگه پر رنگ نبود

خودم حدس ميزنم ساعت ١٠ شب به اوج رسيده، و ١٥ ساعت بعدش ازاد شده  

اخه  ساعت ١:١٥ امروز فكر كنم تخمكم ازاد شد اخه درد شديد يهويي دقيقا رو تخمكم حس كردم كه مطمعنم ازاد شد 

منم امروز ٥:٣٠ صبح اقدام كردم يني ٨ ساعت قبل ازاد شدنش اقدام رفتم 

الان خيلي به نفع دختره يا پسر؟

بازم اقدام برم يا نه؟ 

خدا نکنه عزیزم

سلام 

شما برای جنسیت پسر چندتا اقدام پیشنهاد میکنین؟؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2738
@sarayyyyy    عزیزم بیا اینجا ‍

ممنون عزیزدلم

لطف کردی

قبلا اینجابودم تایه جاهایی ام پیش رفتم بعدبه سرم زدرفتم میکرو😓

ممنون که دوباره یادم انداختی این تایپیکو ودوستای گلمو😘😘😘😘

خدایابه امیدخودت🌺
ممنون عزیزدلم لطف کردی قبلا اینجابودم تایه جاهایی ام پیش رفتم بعدبه سرم زدرفتم میکرو😓 ممنون که د ...

عه من تازه دیدم 😞به نظرم شماشوهرت وصعیتش خوبه تامیتونی خودتو تقویت کن تخمک باکیفیت داشته باشی 

دوستای گلم بزودی تاپیک قبلی بر میگرده مشگلی پیش اومده فعلا باهمین سر کنید .اوکی؟😁

عزیزم بنظرمون ی گروه بزنید تو تلگرام اقدامیا دورهم باشن خیلی گروه شیرینی میشه چون هممون اقدامی هستیم

2706