2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013331 بازدید | 355184 پست
مگه شما طبق صحبتهای اعظم پیش نرفتید پس چرا دختر شد؟؟

نه من طبق کارای که اعظم میگفت پیش نرفتم شوهرم قبول نمیکرد

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
فاطمه خانم مگه کسی ک تحرکش پایین باشه باردار نمیشه؟؟😱😱😱😱

اگ خیلی پایین باش آره ولی براشوهرت آ کمه ک با تقویتی ردیف میش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه شما طبق صحبتهای اعظم پیش نرفتید پس چرا دختر شد؟؟

منم همه حرفهای اعظم جون رو رعایت کردم
اقدامم هم دقیقا شبی بود که فردا عصرش رفتم سونو گفت فولی آزاد شده
ولی اسپرم پسر نبوده حتما
وگرنه باید پسر میشد
دیگه کاملا به این رسیدم که هرچه خدا خواست همان می شود
خدا برام دختر رقم زده بود منم باید قبول کنم 

خدای خوبم سپاس
2728
وااااای خدا خودش حرف گوش نداد الان تازه غر هم میزنه ی دکتر اورولوژیست بفرستش که متوجه بشه که جنسی ...

عزیزم شوهرم ازپول دل نمیکنه حاطرنمیشه پول براآی وی اف خرج کنه فقط میگه پناه برخدااصلاگوش نمیدادمیگفت صدردصدبچه ام پسره الان هم زیربارمسولیتش نمیره فقط من بیچاره شدم زندگی خوبی داشتم بادوتابچه ام الانکه اینطوری شده زندگیم ازهم میپاشه

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
نه من طبق کارای که اعظم میگفت پیش نرفتم شوهرم قبول نمیکرد

اون موقع یادمه که شوهرت می گفت من خودم بلدم و می دونم باید چیکار کنم
حالا حرفش یادش رفته ؟؟؟
وااااای چقدر حرصت خوردم نون برنجی جون 

خدای خوبم سپاس
سلام شیماجان انتی بودم ۱۲هفته و۵روزمه گفت احتمال ۹۰درصددختره خودم هم میدونستم دختره شوهرم کلیدحرف زش ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم...انشاءالله ک خدامهرشو تودل شوهرت بندازه 🙏🙏ماروبی خبرنذاری..خیلی دلمون پیشته😔

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اون موقع یادمه که شوهرت می گفت من خودم بلدم و می دونم باید چیکار کنم حالا حرفش یادش رفته ؟؟؟ وااااا ...

ممنونم عزیزم توخودت بارداری حرصدنخورآره خودشوهرم این حرفارومیزدالان زده زیرهمه چی انگارمن خودبه خودباردارشدم دلم میخادبمیرم بچه بزرگه چطورسقطش کنم اگه به دنیابیادهم میشم بدبخت فامیل همه مسخرم میکنن برام دلسوزی میکنن اخرشم که براشوهرم زن میگیرن ای کاش بمیرم راحت بشم 

اگ خیلی پایین باش آره ولی براشوهرت آ کمه ک با تقویتی ردیف میش

امید بخدا.خیلی ممنون 

گفتی 3ماه طول میکشه ردیف بشه؟

بعد کی باز بره آز بده؟؟

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
منم همه حرفهای اعظم جون رو رعایت کردم اقدامم هم دقیقا شبی بود که فردا عصرش رفتم سونو گفت فولی آزاد ...

شوهرتون آز داده بود؟؟

اسپرم y کم داشته احتمالا؟؟

امیدتون بخدا باشه.توکل کنید ب خودش

آنچه دلم خواست نه آن میشود

آنچه خدا خواست همان میشود

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
عزیزم شوهرم ازپول دل نمیکنه حاطرنمیشه پول براآی وی اف خرج کنه فقط میگه پناه برخدااصلاگوش نمیدادمیگفت ...

نه عزیزم
زندگی که با این چیزا نابود نمیشه
بگو خان و خانزاده هستی که مهم باشه پسر داشته باشی ؟؟؟
خدا شاهده مدیر شرکت ما که مولتی میلیاردر هست
ماشین خودش BMW چند تا ماشین دیگه هم برا خانمش و دختراش
خونه ش بهترین جای تهران
چند تا ویلا و زمین و مغازه و ملک و املاک داره
ولی خدا بهش 2 تا دختر داده
راضی هم هست
مسلما دوس داشته پسر داشته باشه ولی نشده دیگه
ولی زندگی ازهم پاشیدن و اینا هم نداره 

خدای خوبم سپاس
شوهرتون آز داده بود؟؟ اسپرم y کم داشته احتمالا؟؟ امیدتون بخدا باشه.توکل کنید ب خودش آنچه دلم خواس ...

نه
هرکار کردم آزمایش نداد که نداد
من که میگم اصلا اسپرم Y نبوده وگرنه با اون همه رژیم و اون همه رعایت روز تخمک گذاری و .... حتما پسر میشد
در حالی که داداشم ی پسر داشت
رژیم دختر گرفته بودن
2 روز قبل تخمک گذاری هم اقدام کردن
ولی باز هم پسر شد
هرچی خدا بخواد بده همون میشه 

خدای خوبم سپاس
سیکلات چن روزه س؟

منظم نیست.خیلی بهم.ریخته اس.همش لکه بینی دارم دو سه روز اول بعدم دوسه روزه آخر لک میبینم.

شاید 28تا 30 روزه اس.

ممنونم عزیزم توخودت بارداری حرصدنخورآره خودشوهرم این حرفارومیزدالان زده زیرهمه چی انگارمن خودبه خودب ...

خدا نکنه عزیزم
خدا همه رو به راه راست هدایت کنه
من که از اول فیلم لانه گزینی همین نی نی سایت هم بهش نشون دادم که بفهمه که اسپرم تعیین جنسیت می کنه
ولی باز هم یکی دوبار بهم گفت گند زدی
بعد بهش گفتم آقا خودت باید آزمایش اسپرم میدادی
من هرکاری که می دونستم به نفع پسر هست انجام دادم
دیگه ساکت شد

خدای خوبم سپاس
نه هرکار کردم آزمایش نداد که نداد من که میگم اصلا اسپرم Y نبوده وگرنه با اون همه رژیم و اون همه رع ...

الله اکبر از حکمت خداااااا ک ازش سر در نمیاریم.

یکی پسر میخواسته دختر بهش داده،اون یکی دختر میخواسته پسرش داده.والا میمونیم تو کار خداا

من میگم غیرممکنه ک با این همه کاری ک شما انجام دادین و همه چی رو دقیق و مو ب مو رعایت کردین پسر نشه مگر اینکه آقا اسپرم xهاش بیشتر از yبوده.

حالا ک نرفته آز بده بهش بگو اگه رفته بودی حداقل میدونستیم چی ب چیه دارویی چیزی میخوردی حالام ک اینجوره دیگه از من گله نداشته باش.

2706