2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
😁

شبنم منم مثه تو خيلي محتاط بودم لاك اصلا نزدم با اينكه عاشقش بودم رنگ هم تو هفته ٣٩ كردم، كرم هم كرم دور چشم و لايه بردار اينا نميزدم 

ولي كرم پودر و رژ ميزدم سشوار هم ميكشيدم شايد يكمي بگي نگي ضرر داشته باشن مثلا رژ به خاطر سرب و سشوار به خاطر امواجش 

ولي نميشه كه زندگي نكرد بخواي خيلي حساس باشي همين گوشي تو دستمون ضرر داره امواج تي وي هم همينطور هوايي كه استشاق ميكنيم مرغي كه ميخوريم همه و همه... 

چون واقعا بدونه اينا نميشه زندگي كرد كه ولي تو چيزايي كه از دستت بر مياد رعايت كن بقيه رو بسپر به خدا خيلي فكرتو درگيرش نكن

اره حتما برو بیمارستان خصوصی ،ما که بیمه تکمیلی هم نداریم حدود شش هفت تومن میشه  مریم رودربایس ...

الهام جون من لوسيون بدن ماستلا ميزدم به دخترم خيليييي خوشبوعه يني من عاشقه بوش بودم در حدي كه واسه خودمم از اون ميزدم😬قيمتش نسبت به بقيه ماركا ولي بيشتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم تحمل کن این همه مدت گذشت بقول خودت ی ماه دیگه م روش.اخه بچه هرچی رسیده تر باشه داشتنش راحت ...

اره عزیزم عادیه منم دخترام مخصوصا دختر دومیم حرکتاش کم بود ،اخر شب چون ساکته محیط شروع میکنن به حرکت 

بعد من خودم امروز بچم خ کم تکون خورد در صورتی که دیروز خ بیشتر بود ولی امروز به پنج تا حرکتم نمیرسید 

دخترا صبور و مظلومن حرکتاشونم نرمه 

الهام جون من لوسيون بدن ماستلا ميزدم به دخترم خيليييي خوشبوعه يني من عاشقه بوش بودم در حدي كه واسه خ ...

اره ماستلا رو میدونم پانیذ ولی اینجا پیدا نکردم متاسفانه 

قیمتشم 150 اینا باید باشه

مگر این که نتی سفارش بدم 

ممنون عزیزم

2728
اره ماستلا رو میدونم پانیذ ولی اینجا پیدا نکردم متاسفانه  قیمتشم 150 اینا باید باشه مگر این ک ...

خواهش ميكنم 

عه چقدر گرون شده باز😕

ولي بزرگ و غليظه يكيش قشنگ ٨،٩ ماه ميرسه شايدم بيشتر

اره ماستلا رو میدونم پانیذ ولی اینجا پیدا نکردم متاسفانه  قیمتشم 150 اینا باید باشه مگر این ک ...

الهام من خيلي استرس جنسيت دارم خيلي زياد 

اصلا اعصابم خورده

همش ميگم من يك ساله و خورده اي زحمت كشيدم همه جوره اگه نشه چي... خيلي ميترسم 

پدرشوهرم سر دخترم كه باردار بودم خيليييي خوشحال بود و تخويلم ميگرفت ولي تا فهميد بچم دختره رفتارش از اين رو به اون رو شد دختر خودش ٣تا پسر داره زنداداشام همه پسرزا... شوهرم و پدرشوهرم تك پسر ... 

انقد استرس دارم همش ميگم اگه باردار بشم تا ان تي ميميرم از استرس جنسيت... 

اخه سر دخترمم خيلي تلاش كردم واسه پسر دار شدن ولي خدا نخواست هرچند الان ميگم بهترين و بزرگترين نعمت و هديه زندگيم دخترمه ولي ته دلم عاشقه پسر بچه هام هستم 

اخر شبي چقدر حرف زدم من... توروخدا دعام كن از اين حال وهوا در بيام

سلام خانما من ای ماه اگه خدا لیاقت بده به حاجتم رسیدم و باردار شدم نذر دارم واسه 40 نفر سوره ی حشر ب ...

وای عزیزم خداروشکر خ خوشحال شدم مبارکه مبارکه

ی چیز بگم شاید باورت نشه

شیوا که پست گذاشت جواب ازمایشش رو گذاشت و گفت بارداره ،بهش گفتم برا بچه هایی که خیلی وقته  منتظر ن با حال خوبش دعا کنه بعد تو امضا سامیار اسمتو دیدم ولی زبونم نچرخید که بگم اسم تو رو بگم انگار حس کردم بارداری

خداروشکر ک انتظارت تموم شد برا بچه ها یی ک خ وقته منتظرن دعا کن 

الهام من خيلي استرس جنسيت دارم خيلي زياد  اصلا اعصابم خورده همش ميگم من يك ساله و خورده اي زح ...

پانیذ جان واقعا در صد جنسیت مساویه نمیشه بگی ک من با این کارا صد در صد بچم پسر میشه ،اگر برات خ مهمه حتما برو ای وی اف

البته شما همه چیز و رعایت کن و همه کارا رو کن ک بعدا نگی کاش اون کارو میکردم و ...

اسپرم مرد مهمترین چیزه ،شوهرت تعداد تحرک و مورفوش خوب باشه خ احتمال زیاده ک بچت پسر باشه ،از اون طرف هم تخمک خودت باید با کیفیت باشه 

و از همه مهمتر خواست خداس واقعا ،از اون بالایی بخواه تو سرنوشتت باشه ک صاحب اولاد پسر بشی

پانیذ جان واقعا در صد جنسیت مساویه نمیشه بگی ک من با این کارا صد در صد بچم پسر میشه ،اگر برات خ مهمه ...

ازمايش همسرم خداروشكر خوب بود ١٥ ماهه تقويتي ميخوره هرچي كه بگي... خودمم ويتامين اي كيوتن و چنتا چيز ميخورم... دارم همه تلاشمو ميكنم كه به قول شما اگه نشد هم بعدها افسوس نخورم كه كم كاري كردم

اي وي اف همسرم دوست نداره ميگه تو كار خدا دخالت كردنه اگه تو سرنوشتمون باشه ميده 

فقط برام دعاكن منم به ارزوم برسم🙏

ازمايش همسرم خداروشكر خوب بود ١٥ ماهه تقويتي ميخوره هرچي كه بگي... خودمم ويتامين اي كيوتن و چنتا چيز ...

قبل اقدامت حتما ازمایش بده شوهرت 

ان شاءالله که باردار میشی اونم ی گل پسر 

چشم عزیزم دعات میکنم

ن اتفاقا الان زیاد نخوری بهتر ولی میوه و لبنیات و این چیزا بخور ک جفتت قوی بشه 

اره میوه  زیاد میخورم و‌شیرم روزی دو لیوان ماستم میخورم

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
اره میوه  زیاد میخورم و‌شیرم روزی دو لیوان ماستم میخورم

گردو روزی دوتا مویز اینا هم میخورم

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
قبل اقدامت حتما ازمایش بده شوهرت  ان شاءالله که باردار میشی اونم ی گل پسر  چشم عزیزم دعا ...

همسرم ٧ ماهه پيش ازمايش داد كه خوب بود شكر خدا الان هرجي ميگم برو ازمايش قبول نميكنه...

. مرسي عزيزم خدا بچه هاتو واست حفظ كنه 

شب خوش❤️

2706