2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
قربونت عزیزم میترسم برم بگه بخواب معاینت کنم  ولی احتمالا برم  خداکنه زودتر بگذره این ما ...

اشکال نداره برودختر ازبلاتکلیفی درمیای...انشاءالله🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
راستی فاطی جون درمورد زبان بچه قبلی شنیدی که میگن اگه زبون پهن باشه بچه ی بعدیش دختره. اگه باریکه پس ...

وای عزیزم ایناهمه ش خرافاته.....زبون بچه های من مهن نیس ...من ایناروقبول ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم گیج شدم بخدا فقط گریه میکنم از بلاتکلیفیم😣

گیج شدن نداره عزیزم ضخامت رحم یا باید دارو خورده باشی زیاد شده باشه یا باردار باشی 

تو ک دارو نخوردی؟ دوفاستون و پروژسترون اینا؟حتما ی بتا بده ۳۰،۴۰,تومان خرجشه دیگه تنبلی نکن فردا برو بده یا اگه تونستی همین امروز

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
پول ای واف ندارم عزیزم وشوهرم با این جور کارها مخالفه به خدا توکل کردم نمیدونم اخرش چی میشه  دخ ...

اختیارداری..فاطمه م😂😂

تعدادنزدیک60میلیون تحرک آ نزدیک 40و ب 18بود مورفولوژیم70%..بنظرم آزمایشش بدنبود......والا چی بگم همه ش حرفای دوروبریا س وگرن براپدرمادرفرقی نمیکنه

اینوببین

https://www.instagram.com/p/CCVjBUKgWLo/?igshid=entzfkzeccqf

2720
گیج شدن نداره عزیزم ضخامت رحم یا باید دارو خورده باشی زیاد شده باشه یا باردار باشی  تو ک دارو ...

نه هیچ قرصی نخوردم فقط ۴ تا امپول پروژسترون زدم اثر اوناس که ضخامتم بالاس؟

سلام فاطمه جان  والا دیشب از سر شب هی شکمم سفت شد محل نزاشتم بعد ساعت دو شب دیدم ول کن نیست تن ...

سلام الهام جون انشالله با استراحت خوب میشی کار خوبی کردی بیمارستان نموندی  ینی چی باید همه بگیریم اونم ی خانم باردار ک اگ خدا نکرده بگیره چهار پنج برابر عوارض داره براش سعی کن با استراحت ی چند هفته رو هم بگذرونی بنظرم با دکترت صحبت کن ببین چی تجویز می‌کنه برات 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
نه هیچ قرصی نخوردم فقط ۴ تا امپول پروژسترون زدم اثر اوناس که ضخامتم بالاس؟

دکتر برات نوشته بود؟

احتمالا آره چون پری هم تاخیر داشته ضخامت همون‌جوری مونده اصلا بنظرم اثر همون آمپولهاس ک تاخیر داری

سلام خانوما کسی بینتون بوده وسط سیکل لک بینی داشته باشه خیلی مهمه لطفا جواب بدین وسط سیکل حول وحوش ت ...

سلام 

لک بینی وسط سیکل بخاطر آزاد شدن تخمکه و طبیعیه من  خودم ک اصلا تجربه نکردم ولی دخترم اکثرا موقع تخمکگذاری لک بینی داره حدود روز ۱۴,۱۵

2714
دکتر برات نوشته بود؟ احتمالا آره چون پری هم تاخیر داشته ضخامت همون‌جوری مونده اصلا بنظرم اثر همون آ ...

اره دکتر نوشته بود

اها باش پس شب میرم قرصایی ک واس کیستم نوشته میخرم میخورم دوماهم اونجوری معطل میشم😣

سلام  لک بینی وسط سیکل بخاطر آزاد شدن تخمکه و طبیعیه من  خودم ک اصلا تجربه نکردم ولی دختر ...

دخترت پریود میشه مریم جون؟

چن سالشه؟

اخه انگار دکتر برده بودی پریودشو عقب بندازی

وا چطورتشخیص نداده رویان و کیستو😒

نمیدونم والا دکترهای الان هستن دیگه 😐

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اتفاقا منم تو فکرش بودم چهارشنبه میخواست از بده  @nonbrngi    

سلام عزیزم من وبچه هام وشوهرم کورناگرفتیم رفته بودیم مراسم درگذشت یکی ازاقوام وکورناگرفتیم مرگموباچشمام دیدم شوهرم ویکیدازبچه هام زیادبراشون سخت نبودوسریع خوب شدن امامن به خاطرمشکل ریه که دارم ودخترکوچیکم به خاطرآسمش هنوزدرگیره وخیلی خیلی بسختی به زندگی میرسم عریزم ازمایش رونرفتم هم مریص بودم هم اینکه خواهرشوهرم خودش علوم ازمایشگاه خونده وکارمیکنه میگه نمیشه به این ازمایش اعتمادکردسه شنبه این هفته مبرم انتی یک جای خیلی خیلی خوب وجنسیت روکه گفت میام میگم حتماببخشیدحالم که خوب نبوداصلاسراغ گوشیم نمیرفتم الان یکی دوروزه میتونم به کارای روزمره ام خیلی خیلی اروم برسم شوهرم متقاعدنشده وهمچنان میگه دخترشدبایدسقط بشه بایع دوکتروماماهم هماهنگ کرده لطفابرام دعاکن اگه بچع سقط شدگناهش پای منه چونکه من گول حرفای شوهرم روخوردم ونبایدبه حرفش گوش میکردم وبایدآی وی اف میکردم ای کاش میتونستم یکاری کنم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
سلام عزیزم من وبچه هام وشوهرم کورناگرفتیم رفته بودیم مراسم درگذشت یکی ازاقوام وکورناگرفتیم مرگموباچش ...

عزیزدلم بلاب دورباش..توروخدا خیلی مراقب خودت باش......انشااالله ک والا مجبورنشی ب سقط و خدا بهت یه پسرسالم  بخشیده  ولی اگ.خدایی نکرده اونیک میخای نبود مطمئن باش گناهش گردن تونیس🙏

عزیزدلم بلاب دورباش..توروخدا خیلی مراقب خودت باش......انشااالله ک والا مجبورنشی ب سقط و خدا بهت یه پ ...

ممنون عزیزم 

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
2706