2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013589 بازدید | 355184 پست
خداروشکر😘  ببخش نبودم الان ان شدم  اره بابا دوساعت زیادم هست

شیما بعد اقدام ساعت ۱۲ونیم ظهر عصر ساعت ۵رفتم دکتر.گفت ازاد نشده.صب ۶ رو به کمرنگی رفت یه بارم ۶اقدام کردم.

ولی درد تخمدان ندارم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
شیما بعد اقدام ساعت ۱۲ونیم ظهر عصر ساعت ۵رفتم دکتر.گفت ازاد نشده.صب ۶ رو به کمرنگی رفت یه بارم ۶اقدا ...

ااا چقدر طولانی شد تا ازاد شده 

خوب کردی فهمیدی ازاد نشده دوباره اقدام رفتی 

بعنی به اقدام ۱۷ساعت قبل ازاد سازی ،یه اقدامم نزدیک ازاد سازی 

کلی اسپرم تازه اونجا هست که انشالله یهyش میگیره 🙏🏻

دیگه برو واسه خودت حال کن تا ۱۶،۱۷روز دیگه 

منم هیچ وقت درد تخمدان ندارم

آخی گناه دارن... ادم دلش نمیاد اذیت بشن ولی باز بچگی بهتر بزرگ بشن گناه دارن دردش بیشتر میشه

سلام مامان مهرسا،من لوله های فالوپم انسدادداره توگروه  دوستان گفتن مامان مهرسا هم اینطوربوده شمابودین؟باهمون یه باربازشده ؟میشه بهم بگی خییلی میترسم بخوام عمل کنم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.
شبنم همیشه که نباید تک چرخ بزنه اون تو که ،گاهی میخوابه  بعد چون تابستونه اب بدن کم میشه رو حر ...

واقعا نمیتونم خودمو کنترل کنم.داشتم دیونه میشدم لباس پوشیده بودم برم بیمارستان ک تکون خورد

همیشه نگران سلامتیشم😦😦

خدا همه نینیا رو حفظ کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم من که قبلا بهت گفته بودم امکان داره یک روزم تکون نحوره استرس نگیر..... میدونم حق داری من هم تا ...

قربونش برم من😍😍

دیشب خ استرس داشتم داشتم میمیردم از ترس😥😥.انقدر گریه کردم

خ نگرانش بودم خداروشکر ک بعدش تکون خورد

سامی دعا کن نینیم بسلامت بدنیا بیاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انقدر یهو به خودت استرس نده  تو از اونایی هستی که به دنیا بیاد خودتو نابود میکنی با استرس ...

آره باید رو خودم کار کنم بتونم خودمو کنترل کنم.دیشب خ اذیت شدم

هم میترسیدم برم بیمارستان بخاطر ک رونا هم نمیتونستم بیخیال باشم.خداروشکر ک تکون خورد اروم شدم

مامان بابامم خ ترسیدن لباس پوشیده بودن ک باهامون بیان بیمارستان ک تکون خورد😍😍کلا دیشب همه دق مرگ شدیم😶

بله عزیزم.شما رو گفتم تو آخرین نفر از لیستم بودی ک واست خوندم ایشالا اولین نفر باشی ک زود ب خواستت ...

به امید خدا. خیلی ازت ممنونم عزیزم. امیدوارم منم به زودی باردار بشم و یه یاسین برای سلامتی خودت و خانواده گلت بخونم  

2706