2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
نترس توکل ب خدا برو ی ازمایش دیگم بده ک خیالت راحت بشه

شوهرم نمیبرم میگه بمون پنج شنبه برو نمیتونم صبر کنم به احتمال زیاد فردا مجبورش کنم ببرم

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
سلام عزیزم تبریک میگم  ان شالله دوران بارداری خوبی داشته باشی 😍😍برا ی منم دعا کن پنج شنبه پر ...

ان شالاه که باداری عزیزدلم😍😍😍😍ممنونم گلم😍❤️

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبنم همیشه که نباید تک چرخ بزنه اون تو که ،گاهی میخوابه  بعد چون تابستونه اب بدن کم میشه رو حر ...

الهام جان صبح ساعت ۵ یه درد خیلی شدید گرفتگی شدید عضله سمت چپ رحمم داشتم ممکنه از چی باشه؟میترسم اتفاقی واسش بیفته

سلام عزیزم ممنون خوبه خدا رو شکر کولیک داره شبها اذیتم میکنه..محمد تو چطوره؟شبها خوب میخوابه وزن گرف ...

قربونت خوبه اونم شبا یکم گریه میکنه ولی خوابش رو هم داره من راضیم،وزن گیریش هم که اصلا نبردمش بهداشت گذاشتم برای واکسن دوماهگی یهو ببرمش ولی خب معلومه وزن گرفته چون هم لوپی شده هم سایز لباسش عوض شده سایز سه تنش میکنم

راستی پسرتو هرطور شده ختنه کن من هفته پیش ختنش کردم نمیخوام بترسونمت ولی خیلی روزای بدی بود شب اول خیلی وحشتناک بود اینقدر گریه میکرد که دور از جونش میگفتم میمیره اگه مامانم نبود من حتما راهی بیمارستان میشدم فکر کن اینقدر بد بود که مامانم فشارش افتاد وقتی دید بچه اینقدر بی تابه ما تاحالا ندیده بودیم هیچکدوم مامانمم گفت داداشات بزرگ بودن بابات برده ختنه کرده من اصلا اذیت نشدم و ندیدم ولی پسر من خیلی بد بود چقدر غصه خوردم نمیدونی

به روش حلقه ختنه کردیمش بعدش که بی حسی رفت خیلی جیغ میزد دست و پام که نگو مامانم همش پاهاشو نگه میداشت خیلی بد بود 

مامانم ۵شب اومد پیشم وایساد وگرنه من نمیتونستم

یکشنبه ختنه کردیم،جمعه حلقش شل شد و شنبه هم افتاد،ولی شکر خدا خیلی الان خوب شده خداروهزار بار شکر که گذشت و رفت

عزیزم تو هم یه کمک بیار برای خودت و زودتر ختنه کن پسرتو تا کوچیکه،ماله تو راحت تره چون پسرت کوچیکتره

بخاطر کرونا تاخیر ننداز مشهدم تو وضعیت قرمز بود ولی ما یه پلاستیک بردیم رو تخت ختنه براش انداختیم و دکتر و دستیارشم ماسک و دستکش داشتن،من با خودم میگفتم کاش زردی نداشت همون موقع دنیا اومدن ختنه میکردیمش

دلم برای بچم کباب شد کباب

خداروشکر گذشت

چقدر طولانی شد

راستی من بعضی شبا بهش زیره با نبات داغ میدم بعضی شبام نعنا با نبات داغ خوبه

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2731
قربونت برم عزیزدلم ❤❤❤ اگه کیسه دیدی یا یه چیز سفید ونباتی دیدی حتما حتما نطفه بوده .... کار سنگین ...

ممنونم گلم 

اره دقیقا یه کیسه بود شبیه چیزی که موقع سقط ازم دفع شد ،کار سنگین که چه عرض کنم ۳ ماه بخاطر کرونا دکتر نرفتم و دارو نخوردم که نه تخمکی داشتم نه چیزی اونوقت دقیقا اینماه که برای بارداری برنامه ریزی کردم و دارو مصرف کردم ازشانس درست بعد اقدامم مادرشوهرم اومد خونمون ،ایشونم که سنگین وزن هستن و بخاطر فلج بودنش مجبور بودم هی بلندش کنم که دیگه کمرم نابود شد😔 زمانیکه آی یو ای هم کردم درست همین اتفاق افتاد و نطفه به رحمم نجسبید میترسم دوباره اینماه اقدام کنم بازم مثل ماههای قبل بشه😔

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ممنونم گلم  اره دقیقا یه کیسه بود شبیه چیزی که موقع سقط ازم دفع شد ،کار سنگین که چه عرض کنم ۳ ...

مامان ستایش دقیقا پس درسته بخاطر بارسنگین اینطوری شدی...

من میگم حالا که چندبار این اتفاق افتاده این سری بعد تخمک گذاری دوفاستون بخور با پزشکت مشورت کن چون این قرص کمک میکنه به لانه گزینی جنین بازم با پزشکت درمیون بزار....

سعی کن یک طوری برنامه ریزی  کنی بعد اقدامت فقط استراحت کنی وحتی یک کیلو بار هم بلند نکنی...

میدونم سخته ولی تا جفت تشکیل بشه وبعد سه ماهه اول یکم مراقبت کن بعد اون جنین جاش محکم میشه وخیالت راحت میشه...

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها من خ استرس کشیدم😦😦بچم تکون نمیخورد بستنی.دلستر .میوه خوردم تکون نخورد.زنگ زدم دکترم گفت اگ ...

شبنم من که قبلا بهت گفته بودم امکان داره یک روزم تکون نحوره استرس نگیر.....

میدونم حق داری من هم تا مرز سکته میرفتم ولی این استرس بیشتر اذیتت میکنه به چیزهای خوب فکرکن قربونت برم 

کیانمهر ما خوبه فقط خواسته کمی سربه سرت بزاره😉🥰

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
الهام جان صبح ساعت ۵ یه درد خیلی شدید گرفتگی شدید عضله سمت چپ رحمم داشتم ممکنه از چی باشه؟میترسم اتف ...

شیوا جون این دردا همه طبیعیه ،ی سری تغییرات داره تو رحمت ایجاد میشه ،منم این درد وداشتم سمت راست بدنم ،تخمدان  راست

اگر لکه بینی و ترشحات خونی داشتی سریعا باید ب دکتر مراجعه کنی و شیاف پروژسترون بزنی 

همین وگرنه باقی علامتا ب خاطر بارداریه ،علائم پریودی و بارداری شبیه همه نگران نباش

2738
قربونت خوبه اونم شبا یکم گریه میکنه ولی خوابش رو هم داره من راضیم،وزن گیریش هم که اصلا نبردمش بهداشت ...

وایییی چقدر سخت 😱چند وقتش بود ختنه کردین ؟ 

من چکنم ؟

میگی تا کوچیکن ختنه خوبه

بچه ها من خ استرس کشیدم😦😦بچم تکون نمیخورد بستنی.دلستر .میوه خوردم تکون نخورد.زنگ زدم دکترم گفت اگ ...

انقدر یهو به خودت استرس نده 

تو از اونایی هستی که به دنیا بیاد خودتو نابود میکنی با استرس 

مخصوصا روزای اول 

2706