2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013138 بازدید | 355184 پست
اقدامت چند ساعت بعد دوخط شدن کیت بود؟ موقع اقدام درد و تیر تخمدان هم داشتی؟ جنسیت ک همه ش خواسته خد ...

۱۲ساعت بعد دو خط شدن...من بچه ی اولمه فرقی نداره اولی ولی سوال شد واسم😍😍😍

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
لیلی جان اقدامت خوب بوده امشب کیت بزن اگه کم رنگ شد امشب برو اقدام اگه نه فردا.... فقط ۱۴سیکل چرا ا ...

من دیگه نتونستم تحمل کنم😤 یه لیوان قطره ویتاگنوس خوردم همراه اب

دوتاهم قرص ویتاگنوس (شنیدم قاعده اوره)🤔

الانم میرم رازیانه دم کنم بخورم کلییی . به درک که پرولاکتین میره بالا 😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی میگم دلم خیار شور میخواد ضرر نداره برا نی نیم؟

سلام گلم بخورنوش جوونت..فقط چون  شوره فشارتو بالانبره 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
[QUOTE=144306864]سلام گلم بخورنوش جوونت..فقط چون  شوره فشارتو بالانبره [/QUOTE اره خ شوره ولی ...

کمش ایرادی نداره اتفاقا منم زیاددوس دارم بخورم..مخصوصا شورسرکه ایش😛😛😛

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم کیتات همه شون مثبتن برا چ روزی هستن؟؟ تاریخ و ساعت شون رو بنویس تا مشخص بشه

عزیزم همه رو نوشتم اون سه چهار تای آخری که نوشته نشده همشون با فاصله یکی دو ساعت تا روز ۱۴ام ۲ ظهر زدم

الان کیت زدم باز پر رنگه. ☹☹☹همسرم نزدیک ۱۴روز بود تخلیه نشده بود.مجبوری رفتم. بنظرت امشب ساعت ۱۲ ...

علائم تخمک گذاری نداری؟

بچه ها میمونن بعد کم رنگ شد یا زمانی که یکم کم رنگ میشه میرن اقدام اگه با بدنت آشنا هستی ومیدونی فردا صبح کم رنگ میشه به نظرم فردا صبح یه اقدام برو ...

ولی بازم خودت میدونی گلم روندتخمک گذاریت چطوریه...

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من دیگه نتونستم تحمل کنم😤 یه لیوان قطره ویتاگنوس خوردم همراه اب دوتاهم قرص ویتاگنوس (شنیدم قاعده ا ...

ساناز یک لیوان قطره خوردی 😐

منظورت ۴۰ قطرست دیگه؟

دختر بعد زدن آمپول تا دوهفته پری میشدی الکی انقدر شیمیایی وگیاهی رو قاطی نکن بدتر هورمون هات بهم میریزه 

آخه هم قطره هم قرص؟😐

رازیانه خواهش میکنم نخور نکن اینکاروباخودت خواهر

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
رازیانه زعفرون و آویشن👹😈

😏😐

۵۰ قطره 😈 نه من بشو نیستم میدونم..  خوردم رفت دیگه🤢

از دست تو ساناز انشاءالله فردا پریود بشی راحت وآسوده بشی 

2706