2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سامی جون ختم امشبم ب نیت تو بود ایشالا ب خواستت برسی.و خ زود بیای بگی سامی کوچولو داره میاد😄

ممنونم شبنم جونم الهی قربونت برم ممنونموخواهرم انشاءالله انشاءالله❤❤❤🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

شبنمی خیلی گلی انشاءالله پسرگلت رو صحیح وسالم بگیری بغلت واشک شوق بریزی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🥰🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
ممنووووون خواهر قشنگم ❤️❤️❤️ انشاالله به زودی زود تیکر آبیتو ببینم 💙💙💙

ممنونم لیانا جونم قربونت برم انشاءالله انشاءالله خواهر گلم🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام گلم.من ۷تا دونه ی خرنوب و کوب کوبیدم و ریختم تو یه لیتر اب ‌.۲۰دیقهم جوشوندم ولی رنگش قهوه ای ش ...

نه عزیزم خوب درستش کردی ....من از تونت طریقه استفادش رو دیدم نوشته بود ۷ تا دونه تو یک لیترآب اینجا هم دریا ومامان مهرسا همین طوری گفتن .دولیوانش زیاد میاد از این یک لیتر اب یک لیوان رو صبح بده بخوره یک لیوان رو شب بده.

نه عزیزم خوب درستش کردی ....من از تونت طریقه استفادش رو دیدم نوشته بود ۷ تا دونه تو یک لیترآب اینجا ...

ببین من دونه های داخل خرنوب رو برداشتم ها ، اون کوچولوهارو خرد کردم ریختم تو اب در حال جوش.

اون غلاف های سیاه رو انداختم دور.درسته؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
نگران نباش طبیعیه ، آزمایش ندادی اصلا یا میخوای تکرار کنی؟

ازمایشمو باید تکرار کنم فردا یا پس فردا میرم ازمایش بدم

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
2738
عه لیانا جون رفتی ان تی؟ مبارک باشه ،دخمل کوچولوت💞💞💞

بله گلم 😍😍 فدات بشم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین من دونه های داخل خرنوب رو برداشتم ها ، اون کوچولوهارو خرد کردم ریختم تو اب در حال جوش. اون غلا ...

نه عزیزم نباید غلاف هارو بریزی دور .....باید کلا با همون ها خوردش کنی وبا دونه بریزی توآب درحال جوش.اونا هم کلی خاصیت دارن اصلا دور نریزشون حیفه

سامی جون ختم امشبم ب نیت تو بود ایشالا ب خواستت برسی.و خ زود بیای بگی سامی کوچولو داره میاد😄

شبنم عزیزم تو ویتاگنوس میخوردی ترشحاتت زیاد شده بود؟

من امروز ۵ سیکلم هستم یه دونه خوردم خدا کنه تاثیر خوبی داشته باشه برام

نه عزیزم نباید غلاف هارو بریزی دور .....باید کلا با همون ها خوردش کنی وبا دونه بریزی توآب درحال جوش. ...

واااای شوهرم گفتم ها 😂😂😂 حیف شد

پس ۷تا از اینارو بریزم؟ 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
۱۲هفته مشخص میشه.الان ۹هفته ای؟تاحالا چه ازمایشات وسونوهایی انجام دادی؟

بله عزیزم ۹ هفته هستم ازمایش بتا که دادم مثبت شد بعدش ازمایش قند و تیرویید و ادرار سونوی قلب هم رفتم هفت هفته

2706