2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013282 بازدید | 355184 پست
بیخیال علایم باش ان شاءالله تو این هفته هم برو سونو تادصدای قلبشو بشنوی و خیالت راحت بشه .البته میدو ...

Mamanoonam ke engad mehraboobi, khoda avazet bede, az Hamin rah door ham man ba rahnemayihaye shoma doostanam kheyli roshan misham az giji O eshtebah dar miyam, khoda hamatoonO kheyr bede, mifahmam kasiye ro negah mikardi yani chi, Manam az khoda mikham zende bemoonam Oon rooza ro bebinam😭

Maman hediye gahi tarashohat zard ya fosforiye, aya tabiye?

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محیا یه توصیه بهت میکنم از روز اول آخرین پریودت بشمار ۷هفته و۵ روز برو سنوی قلب ....خیلی آرومت میکنه ...

Samiyar az khoda mikham zende bemoonam in chizayi ro ke migi manam bebinam😭, eltemas doa, samiyar joon migam bazi vagta tarashohat zard ya zardi ke be sabz fosfori kheyli kamrang bezane tabiye??

...
2728
Mamanoonam ke engad mehraboobi, khoda avazet bede, az Hamin rah door ham man ba rahnemayihaye shoma ...

میبینی عزیزم شما هم اون روزو میبینی به امید خدا . فکر کنم عفونت داری کاشکی یه دکتر میرفتی عزیز دلم بخدا خیلی بهتر بود اونجوری شاید نیاز باشه دارویی مصرف کنی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

[QUOTE=131803109]میبینی عزیزم شما هم اون روزو میبینی به امید خدا . فکر کنم عفونت داری کاشکی یه دکتر میرفتی عزیز دلم ب ...[/QUOTEFt

Na man hamishe nazdike peri in tarashoh ro daram, dr goft tabiye, Vali Hala nemidoonam baz tabiye ha na, zard limooyi

...
[QUOTE=131803109]میبینی عزیزم شما هم اون روزو میبینی به امید خدا . فکر کنم عفونت داری کاشکی یه دکتر ...

اگه به سبز بزنه احتمالا عفونته خارش و سوزش نداری 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
Na aslan kharesh nadaram, sabz ke nemishe goft, limooyi fosfori🙈🙈🙈sharmande albatte

دشمنت شرمنده خوب اگه هر ماه قبل موعد اینجوری میشی که ان شاءالله چیزی نیست و به خاطر اینه که نزدیکای موعدته اینجوری شدی . 

راستی آخرین پریت کی بود ؟ 

سلام به همه مهربوناااا دوستاي قديم و جديدم  خوبينننن؟؟؟؟واي كه چقدر دلتنگتون بودمممم😍😍😍

سلام عزیزم خوبی 

گل پسرت خوبه؟؟

خوش میگذره؟؟

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام به همه مهربوناااا دوستاي قديم و جديدم  خوبينننن؟؟؟؟واي كه چقدر دلتنگتون بودمممم😍😍😍

سلام  خانم م خوبی؟  هیراادجان چطوره؟؟بی معرفت شدی خاتم...گرون نی نی پلاسم.نمیای؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم خوبی  گل پسرت خوبه؟؟ خوش میگذره؟؟

سلامممم قربونت بشمم 

مرسي خالش شكر خدا خوبه همش درگير بچه داريمم شب و روزم شده اين آقا 

از خودت چخبر عزيزم؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلام  خانم م خوبی؟  هیراادجان چطوره؟؟بی معرفت شدی خاتم...گرون نی نی پلاسم.نمیای؟

واييي سلام عديزم خوبي؟؟؟ 

فدات شم خوبه خاله جونش

بخدا گوشي من آيفونه ني ني پلاس نصب نميشه 

رو گوشي همسرم وصل كردم اونم همش ارور ميده بالا نمياره نميدونمچرا 

چخبر فاطمه؟ جديد كيا باردار شدن؟؟؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلامممم قربونت بشمم  مرسي خالش شكر خدا خوبه همش درگير بچه داريمم شب و روزم شده اين آقا  ...

ای جان🌺🌺🌺خدا حفظش کنه

خوش باشید عزیزم 

منم همچنان درگیر ازمایش همسرم هستم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2706