2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013478 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها الان مفاتیح را نگاه کردم شب نیمه شعبان خیلی اعمال داره وبرای برآورده شدن حاجاتم اعمال داره 

ازدستش ندین ویادتون نره اول سلامتی وظهور امام زمان(عج) وبعد در حق همدیگه دعا کنیم.🙏🙏🙏

2731
بچه ها الان مفاتیح را نگاه کردم شب نیمه شعبان خیلی اعمال داره وبرای برآورده شدن حاجاتم اعمال داره&nb ...

امیر علی همیشه به فکرتم و برات دعا میکنم خدا خودش خبر داره چقدر دلم واسه ی خودم میخواد بیشتر نباشه کمتر نیست انشالله نتیجه هم میگیری عزیزم

Bastegi dare be adamesh, be sharayetesh, vAgean alan khatarnake, Na doctor rahat mitooni beri na , s ...

عزیزدلم ایشالله از ته دل واست آرزو کردم که بچه دار بشی 🙏من هیچ مشکلی ندارم ماه اولمه سنمم ۲۱ شوهرم خیلی بچه دوس داره 🤐

خدایا بچمو سالم بغلم بزار🙏. بچه ها برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🙏🙏
2738
بچه ها من یه چیز دیگه هم خوندم حالا واقعا نمیدونم درسته یا نه ؟؟؟!!!! تو سایت ازمایشگاه  نیلو ...

عزیزم اینکه مطلقا غلطه رو راهنمای کیتم زده 24تا36یا48ساعت بعد مثبت شدن.

من وقتی کیتم.مثبت شده رفتم سونو وفولی داشتم

درضمن یکجا خوندم سریعترین اسپرم 5دقیقه بعد انزال خودشو به لوله فالوپ میرسونه

عزیزم اینکه مطلقا غلطه رو راهنمای کیتم زده 24تا36یا48ساعت بعد مثبت شدن. من وقتی کیتم.مثبت شده رفتم ...

ااا پس چرا تو‌این سایتا اشتباه مینویسن نمیگن مردم و‌گمراه میکنن خاک برسرا

این که کیت مثبت میشه شاید مال اینایی که بهد از پر رنگی ،کمرنگ میشه دوباره پررنگ میشه، میشه مثبت کاذب

ولی در کل به نظر من کیت با‌ سونو خیلی بهتره 

خودمم بعد مثبت شدن کیت همیشه سونو رفتم و فولی داشتم

جدا شیما جان میگن  ۵ تا ۱ ساعت طول میکشه اسپرم به تخمک برسه  ۳ دقیقه مایع دورش از بین میره ...

عزیزم بعداقدام چنددقيقه ازجا بلندنشیم ؟من آخرین اقدامو امروز رفتم نیم ساعت بعدش بلندشدم کاردستشویی شدیدداشتم شبهای قبل تاصبح میخوابیدم 

خداروشکر خیالت راحت شد🙏🏻 میگم شما اونجا سونو ان تی ندارید ؟

سلام عزیزم ، والا اینجا سونو ها اسم خاصی نداره ! اما خب من ۱۰ هفته و ۴ روز رفتم سونو  باز تا انشاالله هفته۱۶

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
2706