2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان مرسی عزیزم پس امپول نیازی نیست همینجوری تو نت خوندم گفتم ببینم برای من لازمه یا نه،ممنون گلم🌹

خواستم بگم هرجی تو نت میخونی ک برا تو نیست دختر ..اونا سابقه زایمان زودرس و سقط دارن اینا رو نخون استرس الکی میگیری

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
گرید آ با چیا بالا میره ویتامین ایی و سی؟ 

با مولتی ویتامین خنک گرفتن خودش ترک سیگار و شراب...ویتامین سی و زینک عالی براش  ابمیوه طبیعی و سبزیجات هر روز بخوره قرص برا تحرک هم هست نمیدونم شوهرت میخوره یا ن اپوپنتوکسی فیلین برا تحرک خیلی خوبه روزی ۲ تا بخوره تا ۷۰ روز حداقل

2728
وای عزیزم نمیدونی چه ذوقی برای بوسیدن و دیدنش دارم وقتی بهش فکر میکنم اشک توی چشمام جمع میشه که این ...

انشالله ب سلامتی بغل میگیریش 😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏 من فقط دعا میکنم کرونا بره مامان ها باردار ب سلامتی بچهاشون بغل بگیرن

ببین برا بارداری باید تحرک بالا باشه ولی جنسیت گرید آ بیشتر باشه‌..ازمایش بزاره بعد تقویت کردن..باید ...

عزیزم میشه جواب منم بدی

ازمایش شوهرم آ و ب رو باهم زده 47.80

جدا نیس ک بدونم آ چنده

حالا این 47.80خوبه یا بد؟

گرید آ رو با چی میشه برد بالا؟

شوهرم دوستم 3ساله ازدواج  کردن..من درست میبینم.همه شصفره😕

اره خیییلی ناراحت شدم واقعا از این بدتر هیجی تو دنیا نیست خدا خودش کمک ش کنه کلا صفره

اعظم جان من امروز۱۴سیکلم اشتباه کردم تاریخ سیکلم رو امروز دوفاستون خوردم حالا چیکار کنم؟

اگ تخمک گداریت انجام شده اشکالی نداره..نگران نباش جیزی نمیشه سیکلت ممکنه یکم زودتر باشه

خانوما من درحال اقدامم ولی عفونت دارم .قرص و پماد زدم.میگم اگه حامله باشم مشکلی برا بچه پیش میاد؟ ل ...

عزيزم كلا عفوت خوب نيست واسه جنين ممكنه باعث آسيب پذيري بشه براي جنين و اگر عفونت وارد خونت بشه خدايي نااااكرده از طريق خون وارد بدن جنين ميشه 

البته اگر اشتباه نكنم

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
خدا رو شکر .حالا نوبتم گرفتم ببرم دکتر واقعا مامان بودن خ سخته😍😍

حالا ک سختی هاش مونده ولی خوب شیرینی خاص خودش داره ...خدا رو شکر همه جیزش عالی 

ممنون عزیزم گرید آ و ب جمعشون چند باشه خوبه؟

بستگی ب رنج ازمایشگاه داره باید طبق اون نگاه کنی ببینی چه عددی زده ولی هرجی از رنج بالاتر باشه بهتر

2706