2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
اره اسم قرص ب داروخانه بگی بهت  میده خودتم بخوری از روز ۳ تا تخمک گذاری خوبه کیفیت تخمک بالا می ...

اعظم جون دوفاستون همون قرص مدروکسی پروژسترون؟ 

از بعد تخمک‌گذاری میخورن درسته؟؟؟ 

متفورمین از چند سیکل میخورن؟؟؟؟ شنیدم خیلی خوبه سیکلو مرتب میکنه؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ادامه ندم؟ویتاگونس رو؟ بهش گفتم بگیره هرچند معلوم نیست حامله شم این ماه اگه پری شدم میخورم م ...

اره اونو کلا قطع نکن فقط تو بارداری قطع کن...ویتاگتوس تا تخمک گداری بخور

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2720
لینکشو‌چطوری پیدا کنم ؟  منم توکل به خدا اولین ماه اقدامم

باش گلم سرچ میکنم....انشاءالله ک ماه اول نی نی تودلت میشینه قربوونت برم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اعظم جون دوفاستون همون قرص مدروکسی پروژسترون؟  از بعد تخمک‌گذاری میخورن درسته؟؟؟  متفورم ...

اره همونه ولی مدل  خارجیشه بهتر...بعد تخمک گذاری میخورن متفورمبن کنترل قند ک اگ قند بالا باشه کنترل میکته سیکل منظم میشه هر روز باید بخوری کل سیکل

اوایل نمیدونستم بعد ک ب دنیا امد فهمیدم فقط رو بخص شیطونی و فضولی  بچه رو با استعداد میکنه 😁

دقیقا ..وای من ک سردخترام.نخوردم و اگ باردارم بشم نمیخورم خاهرم بنده خدا هرجامیره ازبس بچه ش اذیت میکنه باید ترک کنه محلو

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2714
دقیقا ..وای من ک سردخترام.نخوردم و اگ باردارم بشم نمیخورم خاهرم بنده خدا هرجامیره ازبس بچه ش اذیت می ...

واقعا درکش میکنم

نه عزیزم بزار قشنگ رنگ بگیر بعد مدام ۵ ساعت یه بار کیت بزار تا کمرنگ بشه کمرنگ شد فورا اقدام کنیداحت ...

سلام روز ۱۶ سیکلم.ینی اگه فردا هم پر ررنگ‌شد تقدام نکنم

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
2706