2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
اخه میترسم باردار نشم رژیمم بهم بخوره 

خوب اشکال نداره رژیم برا جنسیت همون چند روز فقط .منکه همیشه فقط چند روز رعایت کردم بعدش دیگه همه چی میخوردم تغذیه بعدش هیچ ربطی نداره مهم زمان تخمک گداری ک پتاسیم سدیم و۵ روز قبلش بالا ببری بعدش دیگه مهم نیست  خود ماست البته پتاسیم داره  کلسیم هم لازم برا بدن

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترشح تخمک گذاری منطورت؟؟همینکه باشه کافیه این کم بودنش برا استروزن کم بدنت اویشن زیاد تو پریوددم کن ...

سلام گلم چطوری؟؟گل پسری چطوره؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
جدی ؟ پس کیسه بگیرم داشتما بخشیدم  من از مجردی تا چندماه پیش درد پریودم قشنگ مثل درد سقط بود&n ...

کلا توی پریودی چیز گرم رحمو آروم میکنه من همسرم حوله رو داغ میکنه میذاره رو کمر یا دلم ولی کیسه راحت تره من نمیدونم کجا گذاشتمش

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
2728
خوب اشکال نداره رژیم برا جنسیت همون چند روز فقط .منکه همیشه فقط چند روز رعایت کردم بعدش دیگه همه چی ...

یه صد صفحه ای عقب موندم چخبرا؟؟؟بچه ها سونو ان تی رفتن؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
نه در حد کم خون ریزی کردم با استراحت قطع شد دکتر گفت شنبه سونو کن خبرشو بهم بده گفت بخاطر افت بتا رش ...

نگف شیاف استفاده کنی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ترشح تخمک گذاری منطورت؟؟همینکه باشه کافیه این کم بودنش برا استروزن کم بدنت اویشن زیاد تو پریوددم کن ...

بله عزیزم منظورم همون دارم ولی زیاد نیست اویشن تا ۵ پری خوردم اناناس هم که دو روز میخورم چایی سبزم عصرا دو لیوان میخورم دارچین و زنجبیل هم می ریزم 

کلا توی پریودی چیز گرم رحمو آروم میکنه من همسرم حوله رو داغ میکنه میذاره رو کمر یا دلم ولی کیسه راحت ...

منم این ماه مثلا خیلی به خودم رسیدم 😂یه کاچی درست کردم با پسته و زعفرون 

چون شیرین بدم میاد بجای عسل نمک ریختم 😊

سلام عزیزم خوبی؟؟ممنون قربونت اونم خوبه خدا رو شکر شما چطورین؟؟؟

مرسی فداتشم ماهم خوبیم تو خونه پوسیدیم بخدا دیگه..

دخترمم نا مبینه گوشی دستمه غر میزنه میگه بده به من 😞😞😞اصلا نمیراره بیام ببینم چخبر هست این جا...

نه شنبه قراره برن جیگر و مژگان 

ان شالله که با خبرای خوب خوب بیان😍😍😍منم واسشون دعا میکنم ان شالله که همونی بشه که میخوان...😍😍😍😍

بله عزیزم منظورم همون دارم ولی زیاد نیست اویشن تا ۵ پری خوردم اناناس هم که دو روز میخورم چایی سبزم ع ...

اشکال نداره همین ک بتونی تشخیص ش بدی کافیه خودمم دیگه مث اوایل جوونیم نبود😂 کم شده بود نسبت ب قبلا هام بخاطر استروژن م بود ولی همونجوری هم بتونی تشخیص بدی ک کی تموم میشه و بری اقدام هم خوبه

مرسی فداتشم ماهم خوبیم تو خونه پوسیدیم بخدا دیگه.. دخترمم نا مبینه گوشی دستمه غر میزنه میگه بده به ...

دقیقااااا ما هم😟

2706