2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوستای عزیزم بی بی من بلاخره در لحظه مثبت شد یکی دیگه زدم همون لحظه رنگ گرفت انشالله قسمت همه م ...

وااااااااای خدایا شکرررررت 🙏🙏

خیلی خیلی مبااااارک باشه تبسم جان 😍😍😍

انشالا بسلامتی بغلش بگیری 

ایشالا خبر باردار شدن بقیه بچه ها ب همین زودی 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
تبسم به کسی نگو بارداری وتا جنسیت مشخص نشده بزار کسی نفهمه اینطوری برای خودت بهتره گلم ....من هم آین ...

اره منم دقیقا همین کارو کردم فقط خودمو شوهرم وشما میدونید هنو ب هیچکسی نگفتم تا اون موقع 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2738
تبسم به کسی نگو بارداری وتا جنسیت مشخص نشده بزار کسی نفهمه اینطوری برای خودت بهتره گلم ....من هم آین ...

آره به هیچ کس نگفتم و نمیگم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
وااااااااای خدایا شکرررررت 🙏🙏 خیلی خیلی مبااااارک باشه تبسم جان 😍😍😍 انشالا بسلامتی بغلش بگیری ...

مرسی عزیزم انشالله به زودی بی بی مثبت همه منتظرا دعا کن برام استرس دارم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
مرسی عزیزم انشالله به زودی بی بی مثبت همه منتظرا دعا کن برام استرس دارم 

استرس نداشته باش بده ... ایشالا ک بارداری اون چیزی ک میخای باشه بسلامت بغلش بگیری بحق حضرت ابوالفضل

خانما من ۸ ماهه اقدامم ولی این ماه اقدام درست و حسابی نداشتم چون بخاطر کرونا منصرف شدم الان دو روزه عقب انداختم فک نمیکنمم باردار باشم بیبی چک ندارم نمیخوامم ب شوهرم بگم بخره چون اونطوری امیدوار میشه ک باردارم ی راه دیگه نیس بفهمم باردارم یا نه؟

مامان دوتا دخمل ناز 😍
بچه ها لطفا نظر بدین کی برم اقدام. آخری مال7صبحه

اقدام داشتی چون آزاد شده دیگه کمرنگه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706