2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
ممنون عزیز. دلم دستت درد نکنه ان شالله نی نی ت پسر باشه 

فدای تو التماس دعا

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست سازه خودشه 😟😟😟

چ هنرمنده شوشوت😁😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
چ هنرمنده شوشوت😁😁😁

ای بابا حرص میده

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
یکم از اقدامت بگو عزیزم شرایط ارگاسم و اینا...

کجا رفتی مریم جون نوشتم برات 

بچه ها من خیلی زود ب زود گشنم میشه خیلی سریع مثلا الان غذا بخورم بعد پنج دقیقه گرسنم میشه مزه دهنم ب ...

ن من اینجور نیستم.اشتهام مثه قبله .من بزاقم زیاد شده

ی چیزیم ک میخورم بعدش باز زیاد میشه باید هی تف کنم😁🙊🙊

بنظر من هی بخور تا حالت بد نشه😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظمم نظرش این بخورم دوفاستون گرفتم ولی کیت مدیکور پیدا نمیکنم  اگه ترشح و درد نداشته باشم از ...

چون لترو خوردی حتما کیت بزن یا برو سونو.سونو هم خطریه الان واسه فولی بری.کیت نزنی معلوم نیس.اگ سیکلت منظمه شاید مثه ماه قبل تخمک گذاریت باشه.البته شاااااید

اره دوفاستون بخور یهو ضخامتت پایین نیاد

شبنم اینقدر خندیدم همسرم میگه نصف شبی چه شده

والا

آقا خودش مشروب درست میکنه 😁😁ولی درعوض دیگ میدونه توش چیه تقلبی نیس

ای بابا حرص میده

حالا ک دیگ باردار شدی بگو هرچقدر میخوای بخور فقط مست نشه یهو🤔

حالا ک دیگ باردار شدی بگو هرچقدر میخوای بخور فقط مست نشه یهو🤔

، نه بالا در حد یذره هیچ وقت مست نشده دوست نداره

این برا دیروزه ، پرنگه امروز چطور شد کمرنگ شد بالاخره اقدام کردی؟

یدونه ساعت پنج ونیم عصر زدم کم رنگتر بود اما بااینکه دوساعت ونیم مایعات نخورده بودم بنظرم بنظرم رقیق تر بود حالا نمیدونم با خاطر اون بود یانه ساعت ۷و نیم بعدازظهر امروز یه اقدام کردم وفردا صبح هم یه اقدام نشد کیت بزنم دیگه مهمان اومد خونم و مایعات زیاد خوردم 😑

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2706