2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
چ دل بزرگی داری فاطمه عزیزم انشالله خودتم ب آرزوهات برسی و حاجت روا بشی و با اولین اقدامت گل پسری بی ...

😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خیلی دلم گرفته که ظهر قسمت نشد اقدام کنم .آخر شب به نفع پسر نیست دیگه درسته؟

هرچ ازتخمک.گذاریت بگذره جداره تخمک ضخیم.میش وازونجا ک اسپرم ایگرگ سرش کلفته و اسپرم ایکس نازکه نفوذایکس راحت تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دوستای گلم از تک تکتون عاحزانه میخام اول برای شفای بیماران ودوم برا حاجت روایی تک.تک بجه های تاپیک ا ...

🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ان شاءالله الهی آمین 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭با حرفات بغضم ترکید فاطمه چکار کنم دلم اروم بشه به قول باران کوه صبرم دریای امیدم ولی داغونم فاطمه .یعنی من بدم یعنی نباید دعا کن نباید خواسته هامو بگم . به کسی هم نمیتونم حرف دلمو بگم همین مادرم یه کلمه حرف بزنم فشارش میره بالا همش خودمو قوی و شاد نشون میدم همین امروز یکی که سومین پسرشو بدنیا اورد و من از لحضه ی مثبت شدن بیبی چکش کمکش کردم از ته دلم براش خوشحال شدم یه حرفی بهم زد هر چند به شوخی ولی انگار قلبمو از جاش درآورد . خدایا گناهی کردم ببخش تو که بخشنده ای  خدایا من خیلی کوچکم ولی تو بزرگی تو کریمی تو رزاقی تو رحمانی تو رحیمی تو دانا و توانای خودت به دادم برس . خدایا با چه کنم چه کنم های دلم   چه کنم ؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ای خدا درد دارم درمانم تویی . به کدوم درگات بزنم تا در و بروم باز کنی ؟ خدایا خسته ام .خسته 😔  دوستای گلم تنها شما رو دارم که راحتم باهاتون به دعاهاتون ایمان دارم چون دلاتون پاکه .هر کسی منو ببینه میگه خیلی تو داری خیلی قویه کسی جز خدا از دلم خبر نداره خودشم درمانشو داره خدایا 😭😭😭😭  

ببخشید احتیاج داشتم بنویسم احتیاج داشتم بگم و خودمو خالی کنم . خیلی سخت بود من که ته دلم صافه بخدا قسم بخدا قسم  حسود نیستم حس بدی به هیچ کس ندارم واسه شما دوستای مجازی از جون مایه میزارم چه نذرها واستون نکردم منتی هم نداره خودم دوس داشتم  دوست دارم  به تموم آرزوهان برسید .   کاش دنیا باهم لج نمیکرد کاش آدما خواسته یا ناخواسته دل نمیشکستن .دنیا دو روزه ارزش دل شکستن نداره . 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ان شاءالله الهی آمین 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭با حرفات بغضم ترکید ف ...

الهی بمیرم برادلت نسرین جون الهی  بمیرم برات😭😭😭میفهمم.چ حسی داری میفهمم ولی چ میش کرد جزتوکل حز توکل جزتوکل ...واقعا منم نمدونم.حکمت بعضی جیزا چیه واقعامیمونم ولی بایدگف خدایا سرتعظیم  فرود میارم هرچ پیش آید خوش آید😭😭😭🙏🙏🙏🙏خدالعنت کنه اونایی ک بازبون بی زبونی باعث  شکست دل آدمی میشن...کی گفته توحسودی بیحاکرده هرکی گفته .....مهربون ترازتوندیدم عزیزم بذاماهاک مجازی هستیم یه دیقه هستیم یه دیقه نیستیم اینقد  دلسوزی میکنی  واقعا خوش ب حال دوروبریات

ازخدا میخام ب حق همین شب عزیز ب زودی ب زودی خیلی زود خدا صداتوبشنوه شکستن دل نازنینتو بشنوه 😭😭و خوشحات کنه  آرزوتوبرآورده کنه 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ب قول سامی اللهم صل علی محمد وآل محمد

الهی بمیرم برادلت نسرین جون الهی  بمیرم برات😭😭😭میفهمم.چ حسی داری میفهمم ولی چ میش کرد جزتوکل ...

خدا نکنه عزیزم الهی من فدات بشم خودت بیشتر از من دلشکسته ای . از این ناراحتم به خداوندی خدا تا الان حتی به فکر هم نگفتم چرا فلانی باردار شد چرا فلانی سه تا پسر داره چرا من ندارم چرا فلانی باردار شد چرا من باردار نشدم . با دیدن هر بیبی چک مثبت کلی خدا رو شکر میکنم کلی خوشحال میشم ولی خوب 😔😔😔😔😔😔خیلی سخته من صاف بودم باهاش بی شیله پیله بد هیچ کسیو نخواستم حتی دشمنم . ولی ....  بازم شکر بازم راضیم به حکمتم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خدا نکنه عزیزم الهی من فدات بشم خودت بیشتر از من دلشکسته ای . از این ناراحتم به خداوندی خدا تا الان ...

چی بکم نسرین جون چی بگم واقعا زبونم.نمیچرخه ک چی بگم...میدونم گلم.میدونم احتیاج برقسم.خوردن نی....واقعا نمدونم چی بگم براآروم  کردن دلت😭😭😭😭

انشاءالله خداخودش جواب دل شکسته توبده🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏ب حق این شب عزیز ک درهای رحمت خدا بازه توهم شامل رحمتش بشی🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2714
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ان شاءالله الهی آمین 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭با حرفات بغضم ترکید ف ...

عزیزم خودت ناراحت نکن انشالله به همین زودی خبر بارداریت به همه میگه قسمت ماها هم اینطور کاری نمیشه کرد بعضی ببخشید خیلی کوته فکرن وگرنه دست خداست باردار شدن و پسر یا دختردار شدن با این حرفاروحیه مون از دست بدیم که هیچ وقت خودش خدا جوابش میده 😔😔😔😔😔😔😔

سلام.دوستان لطفا نظرتون رو راجب آزمایش شوهرم بگید

عزیزم اصلا واضح نی زوم.ک. میکنم بدترمیش ازنزدیک عکس بگیربفرس

2706