2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013119 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم نت نداشتم فاطمه الآنم با وای فای خونه اومدم شوهرم میگه جمعش میکنم برا نینی ضرر داره بنظر ...

آره عزیزم واقعا تاثیربدمیذاره ....بهتره یکم.مراعات کنی گلم..ولی ن اینک بری و نیای دلمون تنگ.میش برات

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب من کیتم دیروزساعت10صبح خط پایینی پررنگترشده  ولی همین الان کیت زدم تازه یکم جزئی خط تست از ...

توکل بخدا..انشاءالله ب حق همین شب عزیز سرسفره 7سین هیج آرزویی نداری جز سلامتی خونواده ت و توراهیت🙏🙏🙏🙏🙏🙏

@ftm0210   فاطمه جان کیت مو میبینی نظر بدی؟برای یک اقدام کی اقدام کنم؟

عزیزم.من نبودم باتوجه ب کیتت یعنی آزادشده..اقدام کردی؟

فدات خوبم.۲شنبه باید برم.منم میترسم برم بیرون😞 نمیدونم خرید عیدو چیکار کنم😥 اعظمم نیمده فکر کنم ...

منم بیرون نمیره خرید دخترامم مونده طفلیا ب آتیش من میسوزن 

تو ازدحام نرو مایک بزن دستکش بپوش چیزی نمیشه انشاالله

عه دختر چ حرفیه میزنی؟😀 هر کی نیاد کرونا گرفته؟؟؟ خدا نکنه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرسی نسرین جون  همون موقع برات از ته دل دعا کردم 🙏🏻انشالله که بزودی توهم خوشحال شی

ممنون از دعات ان شاءالله به مراد دلت برسی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

امشب هرچقدر خدا را صدا کنی خسته نمیشوی

پس صدایش کن، او منتظر توست

منتظر شنیدن آرزوهایت، خنده هایت، گریه هایت

استغفار هایت، ندبه هایت

ابراز عشق و ایمان و اظهار بندگی توست

ازخدای مهربون میخام هیچ آرزویی ب رویا تبدیل نشه و همه همه بنده های خدا تک.تک حاحت روابشن🙏🙏🙏

سلام خوبی خداوکیلی استراحت کن بزار جانینی سفت بشه بزار همه بفهمن اخرش ک میفهمن نینی مهم تره الان تا ...

سلام عزیز دلم

باران جان خودمم همین تصمیمو گرفتم اصلا سرپا ک می ایستم احساس میکنم کمرم دو نصف میشه مجبورم استراحت کنم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
کیت الانم را دیدی؟؟

ن برم ببینم

نه عزیزم شرایطش جور نشد باز ساعت هشت کیت میزنم اگه بشه آخر شب اقدام کنم

هرچ زودتربهترعزیزم چون کیتت رو ب کمرنگیه..انشاءالله ک امشب آرزوت برآورده میشه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2706