2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
الان طبق تیکر چند هفتمه؟؟؟؟

طبق تیکر🤔نمیدونم ولی من امروز ۷هفته و ۴روزمه تو ۳روز کمتر منی

فکر کنم☺

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شبنمی خوبی؟ انشالله نمی‌گیری عزیزم توکل ب خدا من ک برا سلامتی همه هموطنانم دعا میکنم🙏

سلام.خوبی

کجا بودی؟؟فکر کردم ک رونا گرفتی😢

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شکر خدا من که هیچ علائمی ندارم   .‌فقط گاهی درد واژن. سینه درد هم چند روزه دارم قبلش اونم ند ...

هنوز نرفتم.گفت ۱۲ اسفند برو .۲شنبه میشه ن ۱شنبه☹ی روز عقب افتاد

2728
خدانکنه عشقم قربون دل مهربونت 😘😘😘❤☺️❤ انشاءالله گل پسری رو سالم وسلامت میگیری بغلت واشک شوق میری ...

سلام سامی جون کیتامو دیدی؟؟

به نظرت اقدامم به موقع بوده؟؟

شجره تو وات پیام داده بود چون ساعت10صبح مثبت شده 

باید 10شب اقدام میکرده ومن4صبح اقدام کردم.الان ناراحتم فک کنم فرصتو از دست دادم.

هلن جان اینبار هم که بارداربودی دوفاستونو بعد 10روز قطع کردی؟؟

اره عزیزم از روز ۱۶ تا ۲۶ خوردم

یعنی فراموش کردم از ۱۵ بخورم از ۱۶ خوردم. البته طبق گفته اعظم درستش اینه که بعد از تخمک گذاری بخوری یعنی با کیت چک کنی کی تخمک گذاریه

من شهریور دوفاستون خوردم همینطور که میخوردم بارم لکه بینی قبل پری داشتم ولی کمتر از همیشه. اعصابم خورد شد دیگه نخوردم. البته دیگه دکتر هم نرفتم از شهریور. اعظم گفت باید هر ماه دوفاستونه. برا لکه هام ادامه میدادم. منم بهمن خوردم که خواسد خدا باردار شدم. الانم دکتر گفت چون تنبلی داشتی باید شیاف پروژسترون بزنی دارم میزنم

سلام سامی جون کیتامو دیدی؟؟ به نظرت اقدامم به موقع بوده؟؟ شجره تو وات پیام داده بود چون ساعت10صبح ...

عزیزم تو کلت به خدا باشه انشالله که حله نگران نباش این استرس همه چیز خراب میکنه 

نسرین جون برا همه ک قبل موعد مثبت نمیشه بعضیا تا ۳,۴روز از موعدشون نگذره بیبی نشون نمی‌ده بستگی ب زم ...

آخه دیگه اقدامی نداشتم از اون موقع تا سه روز قبل .از آمپولا امروز ۲۱ روز میگذره همیشه بعد ۱۹ روز پری میومد

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706