2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
نمیدونم روز 5پری رفتم سونو 5تا فولی توتخمدان راست و6تا توتخمدان چپم با سایز خوب بود به توصیه اعظم هی ...

دوفاستون و ابواست واسه چیه؟ 

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیر علی جان امروز صبح با ادرار دومت کیت نزدی؟؟ امروز 19 سیکلی داره مثبت میشه و احتمالا تا اخرشب یا ...

همیشه 17سیکل کیت مثبت میشد و18 آزاد اینماه اولین باره که دارم 20تخمکگذاری میکنم اصلا دیگه ناامید بودم 

گفتم دیگه مثبت نمیشه سیکلام34روزه است البته ازتخمکگداری تا پریودم16 روزه میشه که با18میشه34

ماه پیش دوفاستون خوردم 

حالا نمیدونم این ماه هم بخورم یانه؟؟

اگر بخوای دوبار اقدام کنی باید جوری تنطیم کنی که بین دو تا اقدامت فاصله باشه یکی قبل ازاد سازی و یکی ...

خوب اگه خط خیلی کمرنگ بشه که دیگه تخمک آزاد شده رفته.

شما که دوبار اقدام داشتی کیتت چه رنگی بود اقدام اولو رفتی؟؟

2731
بچه ها من ی سری دارو دارم اگر کسی میخاد اعلام کنه شصت تا اووبوست دارم سی و شش تا فرتیل اید و شصت ...

عزیزم ژل رویال چطوریه، باید تو فریزر باشه؟  اینکه من میخام 6 ماه دیگه اقدام کنم چی خراب نمیشن؟ و قیمت هم بگو همه باهم

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
2738
باران جون یه پودر قهوه ای که گفت تقویت تخمدان گفت از اول تا7پری بخورم که اونماه اصلا کیتم رنگ نگرفت ...

اون پودر قهوای که گفته از چین میارن خیلی تلخه؟؟؟؟ اونا ک گفت بدم شوهرم باعسل بخوره🧐🤔

همیشه 17سیکل کیت مثبت میشد و18 آزاد اینماه اولین باره که دارم 20تخمکگذاری میکنم اصلا دیگه ناامید بود ...

دوفاستون تنظیم میکنه زیر نظر دکتر باش بهش بگو انقدر سیکلات طولانیه چند ماه دوفاستون بخوری تنظیم میشه سیکلات 

عزیزم کیت اخرت مثبت نیستا ،،ی چند ساعت بعد بدون اینکه مایعات بخوری کیت بزن 

مرسی عزیزم بعدازظهر میرنم دوباره ببینم چی میشه میخوام دوبار اقدام کنم؟یک اقدامم دوازده ساعت بعد از مثبت شدن؟بعدیش چند ساعت بعد؟

خوب اگه خط خیلی کمرنگ بشه که دیگه تخمک آزاد شده رفته. شما که دوبار اقدام داشتی کیتت چه رنگی بود اقد ...

ببین عزیزم من به کمرنگ شدن کیتم نگاه نکردم اولین اقدامو نزدیک ت گ رفتم که با درد بود که مطمئنم همون اقدام اولم گرفته و اقدام دوم رو بعد چند ساعت بعد ت گ رفتم ،،،زمانی کع کیت مثبت میشه 12 ساعت الی 18 ساعت بعد بهترین تایمه اقدامه از نظر من

2706