2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013283 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به ترشحاتت فقط اکتفا نکن ،،شاید ی ماه نداشته باشی یا کمتر داشته باشی ،،نه دیر نمیشه ،فردا ،،الان بزن ...

رفتی انتی عزیزم ؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
نسرین جون دیروز جواب بتا 36.65 بود گفتن 2-3 روز دیگه تکرار بشه ممنون که پیگیری عزیزم

خدا رو شکر عزیزم‌خیلی خیلی مبارکه خدا حفظش کنه 🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏❤❤❤

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
دوستان لطفا نطر بدین. @daryaa61     @ftm0210     @مامان_مهرسا_کارن &nbs ...

عزیزم نظرفاطمه روبرات پرسیدم گف احتنالا تا24ساعت دیگ آزاده ..بازعصریکی دیگ بذار تامیتونی قلیایی بخور مخصوصا توت فرنگی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
 عزیزم نظرفاطمه روبرات پرسیدم گف احتنالا تا24ساعت دیگ آزاده ..بازعصریکی دیگ بذار تامیتونی قلیای ...

ممنونم میگم خوبه ساعت ۳ یه بار اقدام کنم فردا صبح بعد از اذان یه بار دیگه.میشه ازش بپرسی.ممنون.

بهش سلام برسون بگو جاش خیلی خالیه😘😘

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
دوستان لطفا نطر بدین. @daryaa61     @ftm0210     @مامان_مهرسا_کارن &nbs ...

خدا راشکر رنگ گرفته این مثبته ان شالله تا شب با سر صبح آزاد میشه.اگه برای پسر میخای اقدام کنی هر5یا6ساعت 

کیت بزن وقتی روبه کمرنگی رفت برو اقدام 

ماهم برات دعا میکنیم انشالله به برکت اینماه خجسته خدا بهت یه گلپسر عطا کنه😍😍😍

خدا راشکر رنگ گرفته این مثبته ان شالله تا شب با سر صبح آزاد میشه.اگه برای پسر میخای اقدام کنی هر5یا6 ...

ممنونم دوست خوبم.انشاالله🙏😘😘همچنین برای خودت عزیزم.میگم امشب اول ماهه و خوب نیست اقدام کنم.به نظرت خوبه یه بار ساعت ۳ و یه بار فردا بعداز اذان صبح اقدام کنم؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
ممنونم میگم خوبه ساعت ۳ یه بار اقدام کنم فردا صبح بعد از اذان یه بار دیگه.میشه ازش بپرسی.ممنون. بهش ...

عزیزم میگ.امروز  زوده اولین اقدام شب برو

مرسی عزیزم.آخه شب اول ماهه.اشکالی نداره یعنی؟؟عجب گرفتاری شدم😥😩😩

تافاطمه جواب بده نصیحت منوگوش کن...فاطمه اقداماش میخورد نمدونم اول ماه آخرماه و درصورتی ک باید اون شب اقدام میکرد ک بنفع  پسربود من هرجی بش گفتم فاطمه اینا خزعبلاته خیلی نگرانی صدقه بذار کنار اقداموباآرامش برسن ولی گوشش بدهکارنبود کارخودشومیکرد ادنر روزباهم.میحرفیدیم اعتراف کرد ک کاش ب حرف من گوش میدادنتیجه م ک دیدی چی شد.... .درسته تاخدانخاد برگی ازدرخت نمیفته و همه تقدیرخداست ولی بنظرمن ایناشعره خیلی ناراحتی یه صدقه بذارکنار تموم.

2706