2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010570 بازدید | 355183 پست
خواهش میکنم وظیفس اره عزیزم تو دقیق از۶روز پیش کیت گذاشتی درسته،؟؟؟ اگر میخواست +شه تو بین این۶تا ...

میگم پس ترشحاتم کم شده اشکالی نداره؟؟گفتن ترشح که کم بشه یعنی میخواد آزاد بشه.

دومی که پررنگ بشه چند ساعت بعد آزاد میشه؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
بچه ها یه سوال فردا میشه روز پنجم سیکلم و داروهای محرک فولی هم دارم میخورم.میتونم همین یه امشبو یه ...

عزیزم یه سوال؟؟؟شما پارسال برج۸یا ۹زایمان نکردی مگه؟؟؟ الانم اقدام داری؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم پس ترشحاتم کم شده اشکالی نداره؟؟گفتن ترشح که کم بشه یعنی میخواد آزاد بشه. دومی که پررنگ بشه چن ...

شما فردا سر ساعتای کیت های قبلی کیت بزن اگر دوتاخط پر رنگ شدن شبش ودم دمای صبح روز بعد اقدام کن

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
نه عزیزم برا اقدامت زوده فردا با ادرار دومت کیت بزن ،باید خط پایین پر رنگ تر از بالایی باشه اینجوری ...

خب پس ترشحاتم کمتر شده اشکالی نداره؟؟آخه میگن ترشح کمتر بشه آزاد میشه.میگم فردا دیر نمیشه کیت بزنم؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2456
میگم پس ترشحاتم کم شده اشکالی نداره؟؟گفتن ترشح که کم بشه یعنی میخواد آزاد بشه. دومی که پررنگ بشه چن ...

ترشحات زمان ازاد شدن تخمک یکم کم میشه نگران نباش از طریق کیت بیشتر عمل کن...

خب پس ترشحاتم کمتر شده اشکالی نداره؟؟آخه میگن ترشح کمتر بشه آزاد میشه.میگم فردا دیر نمیشه کیت بزنم؟؟

نه عزیزم عجله نکن فردا صبح بزن...راستی شوشو تخلیه که نشده؟؟؟

به ترشحاتت فقط اکتفا نکن ،،شاید ی ماه نداشته باشی یا کمتر داشته باشی ،،نه دیر نمیشه ،فردا ،،الان بزنی شاید درست نشون نده بیشتر گیج بشی ،،فردا احتمالا رنگ مبگیره کامل و تا پس فردا هم ازاد میشه

2714
شما فردا سر ساعتای کیت های قبلی کیت بزن اگر دوتاخط پر رنگ شدن شبش ودم دمای صبح روز بعد اقدام کن

عزیزم اگر ناراحت نمیشی ،دلیل این که پسرتو تو هفته 25 از دست دادی و میگی ،،خیلی ناراحت شدم ،ان شاءالله زود زود جاش با ی پسر تپلی پر بشه

2706