2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013117 بازدید | 355184 پست
نه شما نگران نباش داره کیتت رنگ میگیره ترشح هم که داری خدار راشکر من هر موقع ترشح نداشته باشم کیتمم ...

انشاالله عزیزم نتیجه میگیری توکل به خدا.دودلم کیت بزنم یا نه.ترشحاتم یه کم از دیروز و صبح کمتر شده.از یه طرفم میگم هنو جا داره.موندم الان بزنم یا صبح.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه شما نگران نباش داره کیتت رنگ میگیره ترشح هم که داری خدار راشکر من هر موقع ترشح نداشته باشم کیتمم ...

نگران نباش عزیزم منم اینماه ترشحاتم دوروز دیرتر شروع شد.تازه ترشح داشتم و کیتم منفی بود.امروز بعداز ۳ روز که ترشح داشتم تازه کیتم یه کم رنگ گرفت.هرماه بدن یه بازی در میاره☹☹

نگران نباش عزیزم منم اینماه ترشحاتم دوروز دیرتر شروع شد.تازه ترشح داشتم و کیتم منفی بود.امروز بعداز ...

ممنون از دلداریت عزیزم ،به نظر من اگه کیت زیاد داری حتما بزن یه موقع تخمک را ازدست ندی.

2728
چرا عزیزم شهر ما خوی هست اینجا اومده ارومیه حس شده مرکز زلزله شهر قطور یکساعت با ما فاصله داره

وای دریا جان خوبی ،شنیدم زلزله اومده نگرانت شدم ،مواطب خودتون باشبن ،خدا ی نطر به هممون کنه با این اوضاع ،ویروس و زلزله و ....

خدا حافظ همه باشه ان شاءالله

الحمدلله خوبم ،سرگرم کارهای عید بودم ،از فردا باید اقدامهام شروع کنم و بعدش استراحت،انشاالله همه ی چ ...

ان شالله با خبرای توپ بیای وخوشحالمون کنی گلم...

ان شالله همه منتظرا دامنشون سبز شه به حق امیر المومنین

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
این که منفیه عزیزم. رد شدی از تخمک گذاریت یا هنوز زوده ،،چند سیکلی؟؟

امروز ۱۵ سیکلم بود.امروز تازه رنگ گرفته.آخریه برای امروزه بقیه منفی بود.امروز یه کم ترشحاتم کمتر شده از غروب.میگم الان کیت بزنم بازم یا فردا بزنم؟؟میترسم دیر بشه

امروز ۱۵ سیکلم بود.امروز تازه رنگ گرفته.آخریه برای امروزه بقیه منفی بود.امروز یه کم ترشحاتم کمتر شده ...

فردا وپس فردا پر رنگ تر میشه کیت ها عزیزم 

ببخشید جواب دادم از تجربم گفتم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها یه سوال

فردا میشه روز پنجم سیکلم و داروهای محرک فولی هم دارم میخورم.میتونم همین یه امشبو یه قرص سرماخوردگی بخورم؟؟؟؟؟

واینکه دکتر بهم این ماه قرص کیوتن داده،زینک و ویتامیت ای هم جداگانه بخورم یا همون کیوتن کافیه؟

فردا وپس فردا پر رنگ تر میشه کیت ها عزیزم  ببخشید جواب دادم از تجربم گفتم

ممنون خانمی.مطمئنی؟؟اینماه دیر کیتم رنگ گرفت میترسم از دست بدم.آخه ترشحاتم کمتر شده.به نظرت اشکالی نداره؟

امروز ۱۵ سیکلم بود.امروز تازه رنگ گرفته.آخریه برای امروزه بقیه منفی بود.امروز یه کم ترشحاتم کمتر شده ...

نه عزیزم برا اقدامت زوده فردا با ادرار دومت کیت بزن ،باید خط پایین پر رنگ تر از بالایی باشه اینجوری مثبته

ممنون خانمی.مطمئنی؟؟اینماه دیر کیتم رنگ گرفت میترسم از دست بدم.آخه ترشحاتم کمتر شده.به نظرت اشکالی ن ...

خواهش میکنم وظیفس

اره عزیزم تو دقیق از۶روز پیش کیت گذاشتی درسته،؟؟؟

اگر میخواست +شه تو بین این۶تا میشد دیگه...حالا فردا وپس فردا هم بزار ببین چی میشه گلم...

2706