2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013282 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره فک کنم..داخلش یه پلاستیک بود که قطره چکون داخلشه کرمی بود..

ی مارک دیگ بخر این مارک چرته رنگش پخش میشه برامنم پخش شد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
عزیزم الان خوندم خوبی دیگه ندیدی لک

فعلا نه ولی یکم درد زیر دل دارم ب گفته فاطمه جون  یکم نشاسته خوردم خدا کنه فردا صبح بهتر شم از ترسم خوابم نمیاد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فعلا نه ولی یکم درد زیر دل دارم ب گفته فاطمه جون  یکم نشاسته خوردم خدا کنه فردا صبح بهتر شم از ...

چیزی نیس دیگه انشاءالله  استراحت کن ذکر بگو تاخوابت ببره فردام سیب زمینی و ماکارونی بخور 

آره دراز کشیدم وقتی دیدم رنگیه کلی گریه کردم استرس همه وجودمو گرفت دستام و نوک انگشتان  الان یخ ...

دریا جون عزیزم چی شده خداید نده انشاءالله

ولی نگرلن میاش شاید موقع پرسودی خر‌ماه‌ی ذره لکه ببینی من اینجوری شنیدم ولی اگه خداییی نکرده‌ ادامه داشت یرو دکتر

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
برا اینکه کرونا پخش نشه می‌گفت بستگانمون چین هستن اونا میگفتن

مگه اون بیچاره ها چه گناهی کردند.  مگه نمیشه ازشون مراقبت کرد تا انتقال ندن. یعنی با یکماه قرنطینه تکلیفشون مشخص نمیشد؟

جونم برات بگه خواهر شیمیایی که  چهار با قرص مصرف کردم نشده  بعد گفتم شاید گیاهیی باشه جوا ...

چه جااالب 

گمونم مثه منی که صبر نداری.  من سراغ همه چی میرفتم با هم ..‌ که زود نتیجه بگیرم. بدتر میشد. 

شوشو میگفت اخرم خودتو میکشی سر بچه   

دیگه این اخریا فکرم ازادتر شده بود کمی بی خیالتر و راحتتر بودم. 

چندتا نکته هم رعایت کردم. فقط تا روز ۱۴ گیاهی و گرمیجات خوردم. توی خوردنشون زیاده روی نکردم. صبورتر بودم و همه چیو باهم نمیخوردم البته حس میکنم داروهای چندماه قبلم هم اثر کرده بود. مثلا چندماه ویستاگنوس خوردم چندماه بومادرون  و رازیانه از روز ۵ تا ۱۲ خوردم. قرصای پرولاکتینم میخوردم. اخه گیاهی ها زمان نیاز دارند تا اثر بذارند اما اثرشون خوبه.  به شرطی که بجا و درست مصرف بشن

ورزش هم زیاد کردم. اونم تا زمان تخمک گذاری. دیگه بعدش نه. دراز نشستم رفتم ماه اخیر. روغنمم عوض کردم که اونم تا تخمک گذاری خوردم. و یه حلوای خونگی خوردم

اگر هیچ مشکلی نداری مطمئن باش میشه. فقط با ارامش بیشتری پیش برو

باشت عزیزم بارداربودین

بله 

چیزی نیس دیگه انشاءالله  استراحت کن ذکر بگو تاخوابت ببره فردام سیب زمینی و ماکارونی بخور

چشم حتما مرسی عزیزم

دریا جون عزیزم چی شده خداید نده انشاءالله ولی نگرلن میاش شاید موقع پرسودی خر‌ماه‌ی ذره لکه ببینی من ...

مژی ممنونم ازت دلداریم میدی چشم

2706