2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
جدی؟؟خداکنه ..واقعا گناه دارن  واقعاگناه دارن

نگران نباش فک نمیکنم به این زودی بشه من از بس شورتای دخترم ترشح داره وباید بامایع سفید کننده بشورم وبعد آفتاب واتو هلاک شدم ولی هنوز خبری نیست.

نگران نباش فک نمیکنم به این زودی بشه من از بس شورتای دخترم ترشح داره وباید بامایع سفید کننده بشورم و ...

الهی ...میگن زودک میشن کمرشون صفت نی؟؟توچیزی شنیدی؟؟؟باسفیدکننده نشور خیلی مضره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نشنیدم. پس با چی بشورم که لکه ها بره وتمیزبشه؟؟

باصابون و مرتب شورتاروعوض کن عزیزم..من برابزرگه چن سال ک نخی میخرم دوماهی میندازم کنار جدید بهش میدم

2456
باصابون و مرتب شورتاروعوض کن عزیزم..من برابزرگه چن سال ک نخی میخرم دوماهی میندازم کنار جدید بهش میدم

دلم گرفت برا دخترامون 😔

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

آره خودمم همیشه نخی میخرم ولی3یا4ماه یکبار عوض میکنم 

باشه چشم زودتر میریزم بره.ممنون ازلطفت .

خدا دخترای گلت را برات حفظ کنه ویه داداش خوشگلم بهشون بده.😍😍😍

سلام بچه ها خوبین.دیروز دکترم بودم.واسه افزایش ضخامت آندومترم به جز ده تا دونه پرمارین،یه کپسولی رو برام نوشت که گفت واسه ضخامت آندومتر خوبه و بالا میبرتش.خواستم با شمام در میون بزارم که اگه کسی خواست بگیره.

کپسول گل مغربی باریج هست اسمش.این ماه دارم میخورم تا ببینم چی میشه،انشاالله نتیجه داشته باشه

اینم عکسش

2714
آره خودمم همیشه نخی میخرم ولی3یا4ماه یکبار عوض میکنم  باشه چشم زودتر میریزم بره.ممنون ازلطفت . ...

فداتشم..همچنین عزیزم ..یه داداش  غیرتی برا  دخترات😍😍😍😍🙏🙏🙏

دلم گرفت برا دخترامون 😔

وای نسرین نگوووو😭😭😭😭دخترم پریودبشه افسردگی میگیره 😭😭😭😭😭😭خودمون حالیمون نمیشد ولی این نسلا خیلی حساسن....یه کوچولوسینه ش دردمیکرد ب باباش نشون داد آخه اونوچ ب پریودی😭😭😭😭😭

2706