2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013514 بازدید | 355184 پست
پرسیدم بذارحواب بده خبرت میدم عزیزم

فاطمه چ وحشتناکه میگه ۲۰هزار نفرو تو چین اعدام صحرایی کردن خوندی؟؟😱😱😱

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه چ وحشتناکه میگه ۲۰هزار نفرو تو چین اعدام صحرایی کردن خوندی؟؟😱😱😱

آره خوندم😭😭😭😭😭اینجام.سانسورقطعاهست😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سرچ کردم.نینی منم دستو پا داره😃😃😃😃

آخ من قربون نی نی تو برم 🥰🥰🥰😍😍😍❤❤❤

هرهفته سرچ کن ببین چه تغیراتی میکنه خیلی شیرینه واقعا🥰❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
فاطمه جان مواظب بچهات باش کاش مدرسه رو تعطیل میکردن. پچه ها معصومن گناه دارن

نمیش نرف معلمشون امتحان گذاشته براشون😭😭الان اون تامیک ک بادریا رفتیم میگ.بچه ها امکان گرفتنش صفره زیر8سال..میگ باید خیلی جیزارورعایت کنن ولی بتظرت این بجه هاردمیش کنترل کرد ازراه ذور😞

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نمیش نرف معلمشون امتحان گذاشته براشون😭😭الان اون تامیک ک بادریا رفتیم میگ.بچه ها امکان گرفتنش صفره ...

ن عزیزم نمیشه نرفت تا کی نرن مدرسه ؟ تا کی کرونا هست؟ کی ریشه کن میشه؟ هیچی معلوم نیست متاسفانه🙁😕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
نمیش نرف معلمشون امتحان گذاشته براشون😭😭الان اون تامیک ک بادریا رفتیم میگ.بچه ها امکان گرفتنش صفره ...

اخبار گفت ی نوزاد چهارده روزه گرفته توی چین.فکر نکنین برای زیر هشت سال صفره.ولی واقعا ترسناک نیست از انفولانزا ک خطرناکتر نیست.فقط باید مراعات کرد در ضمن من جایی منتسب ب پرفسور سمیعی خوندم پرتقال و شلغم و لیمو شیرین و ترش چون طبع سردی دارن خورده نشن فقط غذاهای گرم مثل خرما و فلفل و بخور اویشن و دود کردن اسپند و عنبر نسا خوبه حالا درست یا غلطشو نمیدونم.توکل به خدا ما رعایت میکنیم ان شالله اتفاقی هم نمی افته

خواهراستراحت کجا بود از دیشب پدربزرگم فوت کرد کلا تو جیغ و گریه و زاریم هلاک شدم.کسی هم نمیدونه بارد ...

خدا رحمتش کنه

خیلی مواظب باش غزال جون. اون وسط مسطا چیز سنگین بلند نکنی

نه دیگه کیسه آب اگه پاره بشه دیگه بند  نمیااااااد ترشح بارداری من از الان دارم عینه جیش کردنه

عزیزم من که ترشح زیادی ندارم. یعنی اینجور که مثه جیش کردن باشه نیست. طبیعیه؟

خودم میخوام فک نکنم ولی همسرم خیلی اذیتم میکنه خیلی دلش بچه میخواد هیچ مشکلی هم نداریم ولی یه ساله خ ...

عزیزم ورزش هم میکنی

طوری تاثیر میذاره  که باور نمیکنی. مخصوصا دویدن تند توی هوای ازاد

خودم میخوام فک نکنم ولی همسرم خیلی اذیتم میکنه خیلی دلش بچه میخواد هیچ مشکلی هم نداریم ولی یه ساله خ ...

اون الان خیلی حساس شده. سعی کن زیاد لجش نکنی. مردا که عین بچه هان. باید کلی ترفند بکار ببری و با زبون خوش بهش امید بدی. خودت شاد باش تا به اونم انتقال بدی و روحیش بهتر بشه. شاد بودن خودت باعث عملکرد بهتر بدنت میشه. یوگا یا ورزش میری؟

2706