2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
اشکال تداره طبیعی باز خوبه از میوه خویت میاد...ولی اگ تهوع خیلی اذیتت کرد حتنا دمیترون بخور الان جنی ...

دمیترونم خوردم امروز انگار نه انگار.ان شالله تا اون موقع تهوعم خوب بشه غذا میخورم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان رفتم بی بی رو دیدم این شکلی شده من صبح بعده بی بی رفتم‌ خونه ای مامانم الان امدم اما تا نیم ساع ...

این بی بی مشکوک  پس فردا تکرار کنی احتمالا بهتر رنگ میگیره  بزار چند ثانیه تو ادرار بمونه زود در نیار ک رنگش پخش بشه...احتمال باردار هست انگار خط ش پهن افتاده

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
خونه تکونی کردم چون خونه تعمیرات داشتیم زود کردم

فعلا باید ببینیم تین بی بی چی میگه  احتنال داره باردار باشی زود تا امید نشو

2731

همه کارامو کردم که حامله شدم کار نداشته باشم اخه منو شوهرم هیچ مشکلی واسه بارداری نداشتیم فقط بخاطر پس شدن دکتر رفتم و ای یو ای کردم حالا با این وجود که مشکل نداشتم بار دار نمیشم دوبارم پارسال و امسال حاملگی ناخواسته داشتم که خود بخود چون نمی دونست  حامله ام کار سنگین کردم سقط شدن حالا که میخوام نمیشه 

این بی بی مشکوک  پس فردا تکرار کنی احتمالا بهتر رنگ میگیره  بزار چند ثانیه تو ادرار بمونه ...

به غیر از خط پهن که رنگش پخش شده یه حاله کم رنگم افتاده تو عکس زیاد معلوم نیست

دمیترونم خوردم امروز انگار نه انگار.ان شالله تا اون موقع تهوعم خوب بشه غذا میخورم.

وای چه بد...اگ بتونی کشک تو دهنت بزاری اون موقع ها یواش یواش بخوری تهوع و میگیره ...امپول ب۶ هم خیلی خوبه برا تهوع شاید ویتامین ب ۶ بدنت کمه ..قرص ش هم هر روز بخور تا ی مدت کم کم بهتر میشی

به غیر از خط پهن که رنگش پخش شده یه حاله کم رنگم افتاده تو عکس زیاد معلوم نیست

پس فردا حتما دوباره تکرار کن یا ی مارک  دیگه امتهان کن ک مطمعن بشی اگ حاله داست حتما ازمایش خون بده 

2738
این بی بی مشکوک  پس فردا تکرار کنی احتمالا بهتر رنگ میگیره  بزار چند ثانیه تو ادرار بمونه ...

میگم بزهرم تا هفته دیگه ببینم پریود میشم یا نه دیگه بی بی نمیزنم ول کن بخوام بزنم تا چهارشنبه فکرش خواب و خوراکو از من میگیره منتظر میشم تا ببینم پریود میشم یا نه

میگم بزهرم تا هفته دیگه ببینم پریود میشم یا نه دیگه بی بی نمیزنم ول کن بخوام بزنم تا چهارشنبه فکرش خ ...

اگ تحمل کنی ک خوب تا اون موقع حسابی رنگ میگیره 

پس فردا حتما دوباره تکرار کن یا ی مارک  دیگه امتهان کن ک مطمعن بشی اگ حاله داست حتما ازمایش خون ...

اخه مگه میشه انقد دیر حاله بندازه مثبت بشه میگن تا ده دقیقه درسته الان دیدم دو دل شدم اما میخوام بی خیال باشم جمعه یا شنبه وقت پریودمه من بیست و هفت هشت روزه پریودمه

اخه مگه میشه انقد دیر حاله بندازه مثبت بشه میگن تا ده دقیقه درسته الان دیدم دو دل شدم اما میخوام بی ...

چون رنگش پخش  شد بعد اینحوری حاله انداخت مشکوک خییلی مونده تا موعد  بزار تا آخر هفته تا اون موقع انشالله پر رنگ تر میشه

الان رفتم بی بی رو دیدم این شکلی شده من صبح بعده بی بی رفتم‌ خونه ای مامانم الان امدم اما تا نیم ساع ...

معلومه جیشت خیلی قویه نیگا چ بلاییی سر بی بی بیچاره آورده😂😂😂😂

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706