2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
پیش میناغدیری اصفهان نوبت گرفتم اون هفته ؛برم بیینم چی میگه!

من 15سال پیش دختر اولم را پیش مینا قدیری زایمان کردم

اتفاقا توفکرش بودم برم پیشش لطفا رفتی بیا بگو جی گفته 

نظرش چیه اگه واسه تعیین جنسیت خوبه منم برن پیشش

مننون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار جان شما چند هفته سقط کردی ؟ من قبلا سابقه داشتم ولی چون قلب نداشتن خود به خود دفع شدن اما این ...

عزیزم برو بیمارستان بهت شیاف میدن راحت میشی اشتباه منونکن ازبس این دست اون دست کرذم بعددوماه کورتاژشدم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2456
باشه چشم حتما چطور دکتریه؟؟خوبه؟

والا میگم 15سال پیش بود خیلی با دیسیپلین وبا کلاس بود من زایمان طبیعی بودم ولی بخیه هاش را عالی زد من که خیلی راضی بودم برای ناباروری هم مراجع داشت الانم شنیدم عضو ناباروری مشتاق شده 

یادش بخیر همش 60هزار تومان زیزمیزی دادم اونموقع.😄😄

حتمن برو پیگیرباش الان جواب آزمایش من دوماه بعدکورتاژمیاد.  منم همیشمیگم دکتری ک خودش سونوانجام ...

مرسی گلم

اره حتما دنبالش میرم. شاید یک درصد هم این مشکل باشه و خونرسانی کامل به تخمدان نمیشه و عدم رشد فولیکول و به گفته ی دکترا تنبلی تخمدانه 

البته این پروسه توی ذهن خودم تصور میکنم. چون دست و پام هم زود خواب میره خودم شک میکنم چرا اینجوریم

الان که اینجام خیلی روحیم بهتره. واقعا تجربیات و راهنمایی های بچه ها کمکم میکنه و حس نمیکنم همه چی تمومه برام

2714
انشالله که نتیجه بگیریم هممون. منکه ۳ ماهه لتروزول و دوفاستون و تاموکسیفن  میخورم به تجویز پزش ...

ان شالله عزیزم 

منم همینا رو تجربه کردم

کیست با کلومیفن دادم. ۲۰‌روز پشت هم پریود شدم. لتروزول و امپول میزدم شبا خواب نداشتم درد تخمدان و...یه ماه فولی خوب بود ضخامت کم بود یه ماه هر دوش خوب بود اما دوباره پریود میشدم. یه مدت گذاشتمشون کنار از بس ازشون بدم میومد

تو هم یه مدت حتما بذار کنار .‌ذخیره تخمدات رو کم میکنن دکترا هم میگن پشت هم نخورید خوب نیست باید استراحت بدی به تخمدونات

ولی گیاهیو ادامه میدم در حد توصیه های این و اون که تجربه داشتن

مثلا شنیدم دارچین یکماه مرتب بخوری. یا روز ۵ تا ۱۰ بومادرون و رازیانه بخوری البته اگر مشکل پرولاکتین داری رازیانه نخور

روغن حیوونی گوسفند یا همون دمبه بخوری.

ببینم چی میشه اخر همه اینها گیاهی و شیمیایی.. اگر خدا بخواد نمیتونه بی اثر باشه. لازمه ادم راهای مختلفو امتحان کنه

ولی تاموکسیفن رو نه... برای چی مصرف میکنی؟

اول که دست خداست من شنیدم که خودت و شوهرت باید روغن دمبه باید مصرف کنی برای پسر. و گرمیجات و تخم اف ...

اره عزیزم صددرصد ک دست خداست.فقط ی سوال بوده چون بچه اولم هست جنسیتش زیاد فرقی نداره فقط سالم بودنش مهمه.شوهرم ی مقدار پسر دوست داره واسه اون پرسیدم🌹❤

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
اهان پس احتمالش خیلی کم میشه چون فقط یوکابد بوده🙏❤

همچین کم هم نیست عزیزم

خیلی ها که راحت پسر دار میشن واقعا اتفاقی اقدام کردن. بدن بعضی ها کلا گرمتره

و شوهر هم باید اسپرمش قوی باشه

2706