2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر میکنم، مرسی دکتر دست و پاش رو نشون داد ذوق کردم😍😍

عزیزم خیلی خوشحال شدم برات ۱۳ هفته بودی نگران نباش گل پسره خدارو شکر که به مراد دلت رسیدی 🤩🤩🤩❤❤❤❤❤🌷🌷🌷🌷

2728
بعد چیکار کردید؟؟

بعدش مجبور شدم قرص استفاده کنم تا سقط شه. الان دوماهه میگذره و.میخوام دوباره اقدام کنم.اما ایندفه کاملا طبیعی.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهام جان چخبر؟ کجایی کم پیدایی؟ عزیزم سنو قلب کی میری؟ با توجه به ی هفته اختلاف مون گفتم هر موقع تو ...

سلام دریا جان خوبی چه خبر نی نی خوبه؟

من دیروز رفتم سونو ،خداروشکر همه چیز خوب بود ،سه روز هم جلوتر گفت سن جنین رو

سلام فاطمه جان و دوستای عزیزم از انتی اومدم، خداروشکر بچه سالم بود، از دکتر جنسیت رو پرسیدم که در آ ...

مبارکه ستاره جان خداروشکر ،پس تا حدودی خیالت راحت شد دعا کن منم زودتر نوبت ان تی ام برسه و خیالم راحت بشه

2738
نگران نباش عزیزم تا ۳ ماه این دردها هر روز میاد بخاطر جا باز کردن رحم سبیه دلدرد پریود فقط استراحت د ...

اعظم جون متاسفانه این امکان برای من نیست چون میرم سر کار و هر روز مسافت زیادی رو رانندگی میکنم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
من دو سال ورزش میکنم شدید نمیدونم چرا همه چیز قروقاطی شده عقب انداختن کم بود گرفتار اونم شدم

اگه سابقه ی تاخیر نداری فعلا صبر کن 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام فاطمه جان و دوستای عزیزم از انتی اومدم، خداروشکر بچه سالم بود، از دکتر جنسیت رو پرسیدم که در آ ...

خدا رو شکر که سالمه عزیزم ان شاءالله جنسیتشم همون گل پسره توکل بر خدا .خدا حفظش کنه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام دریا جان خوبی چه خبر نی نی خوبه؟ من دیروز رفتم سونو ،خداروشکر همه چیز خوب بود ،سه روز هم جلوتر ...

خدا رو شکر ان شاءالله تو دلیت قلبش ۱۲۰ سال  به سلامت بتپه و جتسیتشم گل پسر باشه ان شاءالله 

2706