2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013552 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون گلم.انشاالله خداتاآخرامسال داداش هدیه جون روبذاره تودلت عزیزم وخانوادتون4نفره بشه❤❤❤❤💑👶👧.وا ...

ممنون عزیزم دعات خیلی به دلن نشست الهی آمین. زایمان که ترس نداره به این فکر کن کوچولوتو بغل میگیری .من سزارین شدم واسه هدیه باور میکنی از کاشی های بغل نگاه میکردم ببینم میتونم هدیه رو ببینم زودتر همین که درش آوردن گریه کرد منم مرتب میگفتم تو رو خدا واسم بیاریدش. ولی الان همین که بچه بدنیا بیاد میزارنش رو صورتت خیلی حسه خوبیه خیلی . توصیف شدنی نیست ان شاءالله همه تجربه اش کنن خدا کنه منم دوباره تجربه کنم اون لحظاتو 😍😍😍🤲🤲🤲🤲

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

فاطمه! ای که غم از داغ تو، سر می شکند
زیر بار غم تو، کوه کمر می شکند
مرغ حقّ بودی و رفتی سوی باغ ملکوت
جبرئیل است که از داغ تو، پر می شکند
شهادت حضرت فاطمه(س) تسلیت باد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
عزیزم خیلی ممنون ازت ایشالا به خواسته دلت برسی فاطمه جان😍

ستاره جون بی صبرانه منتظر خبرای خوبت هستیم😍😍😍😍😍😍😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم میدونی که من تخمک گذاریم هی میوفته عقب دو ماه پیش روز ۱۵سیکلم فولیکولم سایزش ۲۰بود ۱۲بهمن می ...

نه اگ روز ۱۵ سایزش ۲۰ بوده احتمالا اینماهم تقریبا همون حدودا باشه امون روز ۱۲ برو انشالله ک سایزش خوب باشه ولی با سایز ۱۸ امپول بزنی خیلی عالیه

الهم صل علی محمد و ال محمد
ممنون عزیزم دعات خیلی به دلن نشست الهی آمین. زایمان که ترس نداره به این فکر کن کوچولوتو بغل میگیری . ...

😘😘😘انشاالله همینطوره که شما میگی.ذوقم میاد ولی وقتی به زایمان طبیعی فکرمیکنم میگم خدایا خودت کمکم کن.سالم برسه بقلم دست وپاشوببوسم فداش بشم.😍آخه من خیلی مامانیم🙊یه چندسال ته تغاری بودم.خونه بابام نازم خیلی خریدار داره.انشاالله بازم تجربه میکنید.😍وهمه خانومای دنیا بارداری وبقل گرفتن ثمره عشقشونوتجربه کنن.❤😍

@مامان_مهرساخانم     @daryaa61     من کلا هر ...

نگران نباش عزیزم تا ۳ ماه این دردها هر روز میاد بخاطر جا باز کردن رحم سبیه دلدرد پریود فقط استراحت درمانش پله و ماشین و بلند کردن چیزا سنگین خیلی برات بده اگ استراحت کنی کم راه بری خود بخود خوب میشه   روزی ۱ ربع اروم قدم بزن ک خون بگرده تو رحمت

من تپل ترم 😊البته من ۲۶ سالمه 

ماشالله وزنت ۸۰ تاس؟؟دختر خیلی اضاف وزن داری بخدا ۱۰ کیلو کم کنی هیچ محرکی دیگه نیاز نیست بخوری...برا بارداری هم خیلی اذیت میشی

2706