2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
وای دختر یه بچه رو هم نباید تو بغلت بگیری. نکنین از این کارها لطفا. بچه باید رو صندلیه مخصوص بچه اون ...

اهااا...

اره مادرشوهرم ادم خوبی نیس نمیخام دوقلو هارو بهونه کنه هرروز بیاد خونم..😁😁

اوهوم ممنون گلم بعضیا میگن هنو زوده واس یه بچه ولی چیکنم انقد تنها میمونم تو خونه میپوکم.. از صبح تا شب ساعت ۱۲ خونه تنهام گفتم یه نی نی داشته باشم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم واسه من دو هفته تفاوتش بود دلیلشم لقاح دیرتر بود

سلام آبی جون خوبی؟ دیگ ب سلامتی ب آخرای راه رسیدی ها چیزی نمونده پسر خوشگل تو بغل بگیری 

انشالله ب سلامتی و دل خوش عزیزم 

موقع زایمان همه حاجتمندارو یاد کن مهربونم😚😚

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2456
دریا جان هستی؟؟

الهام جان چخبر؟ کجایی کم پیدایی؟ عزیزم سنو قلب کی میری؟ با توجه به ی هفته اختلاف مون گفتم هر موقع تو رفتی منم هفته بعدش برم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خانومایه سوال کسی بودهntجنسیتو یه چیز بگن آنومالی برعکس باشه.چقدرمیشه به جواب ntمطمئن بود؟

آوا جون من که تو همین نی نی سایت خیلی تحقیق کردم تاپیکارم خوندم انتی دقیق هست ولی خیلی مواقع اشتباه هم می‌کنه آنومالی دقیقتره بله ممکنه انتی اشتباه کنه

@jigar_shosho    شبنم چرا چند روزه نمیای تاپیک بیا بابا ی خبر از خودت بده بیبی گذاشتی یا ن هنوز؟

شبنم دیروز سه تا مامان داشتیم نگین و یاسی و یلدا😍😍

2714
اهااا... اره مادرشوهرم ادم خوبی نیس نمیخام دوقلو هارو بهونه کنه هرروز بیاد خونم..😁😁 اوهوم ممن ...

اتفاقاً آدم تو سن پایین بچه دار بشه خیلی خوبه مث دوست میشی با بچه ت 

اره عزیزم واسه من دو هفته تفاوتش بود دلیلشم لقاح دیرتر بود

ببخشید من متوجه نمیشم لقاح دیرتر یعنی چی.تخمک که فقط 24 ساعت زندست دیگه همه لقاح ها توهموم 24 ساعته. منطورت اینه که کلا تخمکت دیر ازاد شده؟مگه سیکلت چندروزس و اقدامت روز چندم بوده؟

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره خیلی قشنگ میشه😁

ساناز ۱۹سالته؟ می‌دونستی فقط سه سال از دختر من بزرگتری؟؟😁😁😁😁😁😁😁😁

مریم جون شماجواب سوال منونمیدونی

آوا جون رفتی انتی یا ن هنوز؟؟

نه دفعه اولم بود میخوردم احتیاج نداشتم فولیکولهلم همیشه ۲۰هست تجربه شد برام ؛فقط نمیدونم دفع میشه یا ...

منم همین اشتباهو.کردم.تخمدانام فعاله اما چون دوقلو دوست داشتم لتروزول و سینال اف زدم و بارداریم پوچ شد.یه کیستم پیداکردم! 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706