2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010547 بازدید | 355183 پست
ساعت ۴ هم گذاشتم.مدیکور کمرنگ داره میشه ولی مکس داره مقاومت میکنه.😁همیشه به زور رنگ میگرفت😅جریانش ...

کاملا مشخصه امروز ظهر ازاد شده ..دیگه همیشه اینو یادت باشه کیتت چند روز مثبت میمونه 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اها باش.. هنو ۴ روز مونده موعدم ‌..  یه سوال؟دوفاستون که میخورم الان اون نمیزاره پریودم شرو بش ...

نه اگ موعدت باشه بعد تخمک گذاری پریودی میاد ..زمان بندیش  میفته بعد تخمک گداری برا همین فکر میکنی دوفایتون نمیذاره پریودی بیاد

2456
2714
احتمالا این سیکل هم ۳۱ روزه  باشی

ماما مهرسا اون کیت هام ک هاله مینداخت مدیکور بود.لعد تموم شدشوهرم رفت مکس 14 خرید.این یکی رو ظهر و عصرانروز زدم هردوش منفی بود.یعنی چی اخه   نکنه تخمکم از دست رفته    امروز روز چهاردهم سیکلمه فک کردم فرداباید تخمک.گذاری داشته باشم.البته من چون پریودم بغدظهر بوده. الان تازه وارد چهاردهمین روز شدم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماما مهرسا اون کیت هام ک هاله مینداخت مدیکور بود.لعد تموم شدشوهرم رفت مکس 14 خرید.این یکی رو ظهر و ع ...

عزیزم مکس چرا گرفتی؟؟ مکس بیشتر تقلبی شده کمیدا میشه ک اصلی باشه و درست نشون بده من ماهی ک باردار شدم مکس کلا سفید بود فقط حاله داشت اگ مدیکور ادامه میدادی خیلی بهتر متوجه ش میشدی

2706