2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
اعظم خیلی میترسم باردار باشم خیلی مشکل دارم اینماه هم قرص مترونیدازول میخورم هم اون پماد لنتی رو زدم ...

اصلا نگران نباش پماد ک تو بارداری ممنوعیتی نداره قرص هم ک قبل لانه گزینی بوده بعد لانه گزینی هم چند روز جنین از مایع خود تخمک تغذیه میکنه هیچیش نمیشه اصلا  ۲ روز جلو موعد متروتیدازول حذف کن یا ازم ایش بده ک اگ باردار بودی قطع کنی اگ نبودی ادامه بدی

الهم صل علی محمد و ال محمد
دوستان من امروز عصر یا شب میخوام پیاده روی برم.برم؟تا کی برم پیاده روی؟ @مامان_مهرساخانم   ...

اشکتل نداره پیاده رویی سبک خیلی هم خوبه ورزش سنگین میگن انجام ندین والا همه ما از صبح تا شب کلی سر پایم و پیاده رویی داریم...بهتره ک دارچین و پودر سیر و زعفرون و اویشن تو ادویه هات نباشه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره ورزش خیلی تاثیر داره هم تو رشد زودتر فولی هم تو آزاد شدنش خیلی خوشحال شدم برات این ماه انشالله م ...

مرسی عزیزم.منم خوشحال شدم.همیشه ناراحت بودم چرا کیتم کمرنگ نمیشه.پس خوب شد آمپول نزدم.اگه به حرف دکتر گوش میکردم امروز صبح باید میزدم که تخمک آزاد شده بود.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
با توجه به این کیت ها تخمکت ظهر آزاد شده اگ دقت کنی میبینی خط تست از خط کنترل کمرنگتره ینی تخمکت آزا ...

ان شالله😍ان شالله شماهم بارداری راحت وشیرینی داشته باشی وخواسته دلت باخواسته خدایکی بشه.ونی نی تو صحیح وسالم بغل بگیری عزیزم

آره عزیزم صبح یه بار اقدام کردم الانم یه بار

انشالله ک لقاح گل  پسرت صورت میگیره و 14روزدیگ بابیبی خوشرنگ.دوخط خودشونشون مامانش میده😍😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اصلا نگران نباش پماد ک تو بارداری ممنوعیتی نداره قرص هم ک قبل لانه گزینی بوده بعد لانه گزینی هم چند ...

اها باش.. هنو ۴ روز مونده موعدم ‌.. 

یه سوال؟دوفاستون که میخورم الان اون نمیزاره پریودم شرو بشه؟

خانما کسی از پیج ابان کالا محصولات ارایشی خریده؟؟چطور بوده کیفیتش

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
اشکتل نداره پیاده رویی سبک خیلی هم خوبه ورزش سنگین میگن انجام ندین والا همه ما از صبح تا شب کلی سر پ ...

ساعت ۴ هم گذاشتم.مدیکور کمرنگ داره میشه ولی مکس داره مقاومت میکنه.😁همیشه به زور رنگ میگرفت😅جریانش چیه؟🤔😁

2706