2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013615 بازدید | 355184 پست
نه دیشب شوهرم نبود و اعطم هم گفت بزار کمرنگ بشه.به نظرت دیر شده؟؟دیشب از ساعت ۱۲ درد تخمدانم شروع شد ...

ن هنوز آزاد نشده بعد اینکه رو ب کمرنگی رفت تا دو ساعت بعدش آزاد میشه دیر نیست برا منم همین طوری بود رفتم اقدام

همون یبارم شد پس امیدوار باش فقط شوهرت چن روزه تخلیه نشده؟؟؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دوستان و خانومای عزیز دکتر به شوهرم برای بالا رفتن  تیروییدش که تاثیر مستقیم بر روی کاهش اسپرم ...

عزیزم وقتی یه داوریی روی بدن جواب میده بهتره همونو ادامه بدید 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این کیت رو ب کمرنگی رفته ینی هنوز آزاد نشده بهترین زمانه البته اگر مطمئنی ک شرایط کیت زدن رو خ ...

۵ صبح بیدار شدم رفتم دستشویی خوابیدم بیدار شدم ساعت ۷ کیت زدم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
۵ صبح بیدار شدم رفتم دستشویی خوابیدم بیدار شدم ساعت ۷ کیت زدم.

خوبه اقدامتو برو بهترین زمانه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
ن هنوز آزاد نشده بعد اینکه رو ب کمرنگی رفت تا دو ساعت بعدش آزاد میشه دیر نیست برا منم همین طوری بود ...

وای دریا از شانس من از دوشنبه شوهرم تخلیه نشده بود ولی دیروز صبح تو خواب شده بود.کاری از دستم بر نمیاد.فقط ناراحت شدم.😔😩😩

وای دریا از شانس من از دوشنبه شوهرم تخلیه نشده بود ولی دیروز صبح تو خواب شده بود.کاری از دستم بر نمی ...

ای واااای !! باشه حالا غصه نخور بسپر بخدا اقدام کن هر چی اون بخاد همون میشه 

2738
ساعت ۹ برم اقدام خوبه؟؟

زودتر نمیتونی بری؟؟باشه تا اونموقع هم مقدماتو آماده کن ی معجون هم درست کن بده شوهرت بخوره

دیگه کیت نزنم؟؟

بعد اینکه اقدام کردی میتونی بزنی مثلاً ۱۲ظهر ببین کاملا کمرنگ شده؟؟

اعظم جون کیت زدم کمرنگ تر شده حالا چیکار کنم؟؟فکر کنم نصفه شب آزاد شده چون دیشب درد داشتم یعنی الان ...

نه اقدام کن اشکال نداره تا ۱۲ ساعت بعد ازاد شدن زمان خوبیه

الهم صل علی محمد و ال محمد
زودتر نمیتونی بری؟؟باشه تا اونموقع هم مقدماتو آماده کن ی معجون هم درست کن بده شوهرت بخوره

شوهرم نیست تا بیاد چیزی بدم بخوره ۹ برم اقدام.برام دعا کنید.ممنون🙏

2706