2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
الهی بگردم تبسم جون ...چی میتونیم بگیم ما .فقط انشالله ک همه چیز برگرده ب حال قبل عزیزم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ...

فاطمه فاطمه دلم شکست حرمت ها شکست دیگه هیچی مثل قبل نمیشه شب تا صبح گریه کردم گفتم چجور میخوام زندگی کنم، چیکار میخوام بکنم، این راهه آخره 

التماستون میکنم دعا کنید دخترم سه سالشه فقط😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

ایشالا ک حالش خوبه نگران نباش 

اجی منم ک ب پسرش باردار بود دوروز تکون نخورد هنه گفتن حتنا دور از جون اتفاقی افتاده یا چیزی ک بردنش دکتر چیزا شیرین بهش دادن تکون خورد 

یکی از دلیلای تکون نخوردن استرسه اصلا ب خودت استرس نده 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
عزیزم اگه تخمدان راستو چپو واسه پسر میگی من با فولیکول از تخمدان چپ الان پسر دارم گوش به این حرفا ند ...

نه گلم براي اينكه اون كيست داره ميگم هرچند فكر ميكنم راست بيشتر پسر ميشه وچپ كمتر نه اينكه اصلا نشه!

2720
۴ ساله؟؟؟اگ قرص ال دی بخوری ک دیگه امکان بارداری نیست....ولی اشتباه کرده هر شب اصلا نمیشه خورد   ...

ميدونم شايد يكماه تمام داده كه پريود هم نشم تخمك گذاري هم نشه تاكيست رفع بشه!فردا زنگ ميزنم مطبشون ببينم چي ميگند!

بچه ها خرنوب رو چطور استفاده کنم ؟؟ 

زهراجون من براش دم مبکردم شب یه لیوان صبح ناشتایه لیوان..ولی میتونی دونه شو دربیاری پودرکنی باگردنخل و عسل قاطی کمی بخوره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2714

دیروز ساعت ۴ صبح یهو  زیر دلم کنارههای مثانم درد شدید گرفت با حالم تهوع .رفتیم بیمارستان گفتن احتمال ۹۹درصد  آپاندیسیت باید عمل کنی ولی چون اون بیمارستان بیمم رو قبول نمی کرد واسه عمل رفتیم بیمارستان لواسانی .اونجا پزشک حراجش گفت احتمالش کمه آپاندیسیت باشه برو پیش متخصص زنان . منم دیروز عصر که دیگه خیییلی خسته بودم و دردم نداشتم نرفتم پیش متخصص زنان. 

ولی امروز درد داخل کل شکمم انگار پخش شده 

به نظرتون چی میتونه باشه

خدایا شکرت

دیروز ساعت ۴ صبح یهو  زیر دلم کنارههای مثانم درد شدید گرفت با حالم تهوع .رفتیم بیمارستان گفتن احتمال ۹۹درصد  آپاندیسیت باید عمل کنی ولی چون اون بیمارستان بیمم رو قبول نمی کرد واسه عمل رفتیم بیمارستان لواسانی .اونجا پزشک حراجش گفت احتمالش کمه آپاندیسیت باشه برو پیش متخصص زنان . منم دیروز عصر که دیگه خیییلی خسته بودم و دردم نداشتم نرفتم پیش متخصص زنان. 

ولی امروز درد داخل کل شکمم انگار پخش شده 

به نظرتون چی میتونه باشه

خدایا شکرت
زهراجون من براش دم مبکردم شب یه لیوان صبح ناشتایه لیوان..ولی میتونی دونه شو دربیاری پودرکنی باگردنخل ...

اها خیلی ممنون  میتونم دونشو در بیارم پودرش کنم بعدبا ابمیوه بخوره ؟؟  

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2706