2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست
اینم چند روز پاهاش میاورد زیر دنده هام بعد سر میخورد پایین میومد از دیروز خبری ازش نیست...کاش تا شب ...

سلام عزیزم خوبی؟چشم بد دور باشه ازت😍

پسرتو ،پسر تاپیک دعای خیرمون برای خودت وخانواده اته

نگران نباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم من امروز ساعت ۱۱ کیت گذاشتم کاملا منفیه.پس چرا ترشحاتم اینقدر زود شروع شده؟

ممنون عزیزم...حدا خودش همه تو دلی ها رو حفظ کنه🙏🙏🙏 ترشحات ممکنه ۱ تا ۵ روز حلو تخمک گداری بیاد خودم همیشه ۵ روزه داشتم  اخرای روز ۵ اقدام کردم ک گرفت احتمال خیییلی زیاد تو هم مث من شدی ۵ روز ترشح داری روز ۵  ترشحات کیتت رنگ بگیره  ولی تو هر روز کیت بزار  

الهم صل علی محمد و ال محمد
قشنگه من نذر کردم اگه پسر باشه اسمشو محمدرضا بذارم انشالله😍😍

انشالله 🙏🙏🙏🙏  من شانسم هرچی اسم پیامبری برادرها خودم و برادر ها شوهرم دارن خیییلی محدودوم تو اسم از امام اول گرفته تا حضرت مهدی همه رو داریم...دیگه اسم رو مهرسا هم هرچی میگم شوهرم قبول نمیکنه میگه خوشم نمیاد فعلا داداش ۱۱ ساله م صداش میکنه کارن😁  تا ببینیم چی میشه 

2731
سلام عزیزم خوبی؟چشم بد دور باشه ازت😍 پسرتو ،پسر تاپیک دعای خیرمون برای خودت وخانواده اته نگران نب ...

ممنون عزیزم...میدونم واقعا همه بچها لطف داشتن همیشه بهم دعای خیر شون همیشه بوده  انشالله که قسمت همه شون بشه ...🙏🙏🙏🙏

اره ورزَش کردم خیلی امیدوار بودم تو مطب دکتر همش میگفتم خدایا شکرت من یکی دارم اونایی که ندارن چیکار ...

وای چ کم سنی نگرانیت واس چیه دختر منکه ۳۱ سالمه وبچه ندارم اینقدر نگران نیستم توکه خیییلی وقت داری همسن تو هنوز مجردن 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
ممنون عزیزم...حدا خودش همه تو دلی ها رو حفظ کنه🙏🙏🙏 ترشحات ممکنه ۱ تا ۵ روز حلو تخمک گداری بیاد خو ...

انشاالله🙏

میگم پادرد هم برای تخمک گذاریه؟؟

من فردا روز ۱۳ سیکلمه باید برم سونو واژینال.دیگه امروز کیت نزارم.الان کیت صبح و دیدم خط دوم کمرنگه.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2738
اره واقعا ادم اینقد بیشعور...انگار ک تقصیر منه بچه دار نمیشه😢

ای خاهر بعضیاشعورشون ازسن بیشترنیست..بسپرشون بخدا واصلا نگران تکونای نی نی نباش...یکم.تنبله  پسرمون😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
میگم روغن‌های دیگه مثل زیتون میشه یا فقط سیاهدانه

عزیزم سیاه دونه همه استفاده کردن معجزه شم دیدن 

چرا قرص ها رو همون موقع نخوردی؟؟لندومتریوز چیزی نیست ک سریری بگیریش  باید اول درمان بشی بعد اقد ...

خوب تخمدان چپ هست فقط!!من ميخوام وقتي از تخمدان راست تخمك داشتم اقدام كنم،نه گفت هرشب بايد بخوري!!!حالا باز بهش پيام دادم ببينم جواب ميدي!بهشم گفته بودم ميخوام اقدام كنم گفت اشكالي نداره؛اين كيستم الان ٤ساله هست كاريم نداره ٢٦ميلي هست ....

انشاالله🙏 میگم پادرد هم برای تخمک گذاریه؟؟ من فردا روز ۱۳ سیکلمه باید برم سونو واژینال.دیگه امروز ...

اگ صبح گذاشتی دیگه لازم نیست الان بزاری...پا درد نه فکر نکنم ربطی ب تخمک گذاری داشته باشه...بیشتر سوزش  نوک سینه و یکم حالت گر گرفتگی و دلدرد و تیر تخمدان علامتشه

ای خاهر بعضیاشعورشون ازسن بیشترنیست..بسپرشون بخدا واصلا نگران تکونای نی نی نباش...یکم.تنبله  پس ...

ممنون عزیزم...اره فکر کنم ب خودمون رفته خوش خواب داداشم ب زور بیدارش میکنیم قشنگ میتونه ۴۸ ساعتم بخوابه😁

ممنون عزیزم...اره فکر کنم ب خودمون رفته خوش خواب داداشم ب زور بیدارش میکنیم قشنگ میتونه ۴۸ ساعتم بخو ...

حلال زاده ب داییش رفته😍😍

2706