2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013557 بازدید | 355184 پست
مامام مهرسام عزیزم این کم شدن تعداد روزهای پریودی روی باردار شدنم تاثیر بد نمیذاره؟ من تنبلی دار ...

نه نگران نباش ربطی ب اون نداره...تمبلی فقط از روز های پاکی ورزش کنی تا تخمک گذاری خیلی خوبه ولی سایز فولیکولت همیشه عالی بود این اسمش تمبلی نیست...اینکه ازاد میشه یا نه مساله س؟

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها امروز12سیکلم تخمدان راستم بدجور دردمیکنه هیچ وقت اینجوری نبودم انگار چاقورمیزنن @مامان_مهرس ...

خوب طبیعی الان نزدیک های تخمک گذاری دیگه درد هاش نشونه همینه 

@مامان_مهرساخانم     جات خالی😁 دیشبم کولاک بود شدیدا الان آب شدن

وااای چه باحال شاید خیلی بخندی ولی من برف ندیدم تا حالا از نزدیک البته تو کوها دیدم ولی دست بزنم نه

2728
وااای چه باحال شاید خیلی بخندی ولی من برف ندیدم تا حالا از نزدیک البته تو کوها دیدم ولی دست بزنم نه

نه چرا بخندم خب اونجا برف نمیباره😁

اینجا از صبح تا الان بکوب میباره خسته شدم دیشب با شوهریم رفتیم بیرون ماشینمون افتاد تو جوب گیر کرد من ماشینو هل میدادم ، بلندش کردم شوهرم زیر ماشین جک گذاشت.. خخ از دیشب زیر شکمم درد میکنه اگرم جنین گرفته باشه با زورای دیشبم دفع شده☹😢

اعظم من از صبح دهانه رحمم خارش شدید داره دیوونه شدم واااییی انقد خاروندم خون میاد☹

عفونت داری دختر...دکتر معاینه ت نکرد؟؟لباس نخی ازاد بپوش اب زیاد بخور خودت خوب خشک کن پماد کلوتریمازول بگیر ۷ شب استفاده کن نگران اقدامات هم نباش تو بارداری هم مجاز 

ن نگرتن نباش خودمم ۳ روز بعد تخمک گذاری درد تخمدانم شروع شد بخلطر ازاد کردن تیر کشیدتش ممکنه باشه

اوابوستو ادامه بدم بخورم؟

بد نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
نه چرا بخندم خب اونجا برف نمیباره😁 اینجا از صبح تا الان بکوب میباره خسته شدم دیشب با شوهریم رفتیم ...

وااای تو هل دادی؟؟ن بابا جنین الان لانه گزبنی نکرده ک بخواد بیفته جاش محکم الان تو لوله س خیالت راحت‌...ولی خودت کمردرد میگیرت دیگه این کارها سنگین نکن

عفونت داری دختر...دکتر معاینه ت نکرد؟؟لباس نخی ازاد بپوش اب زیاد بخور خودت خوب خشک کن پماد کلوتریماز ...

وایی این کم بود اونم تکمیلم کرد🤦🏻‍♀😭

نه فقط سونو واژینال میکنه ..

باشه ببین اون پمادو نوشته اینجا؟

نه چرا بخندم خب اونجا برف نمیباره😁 اینجا از صبح تا الان بکوب میباره خسته شدم دیشب با شوهریم رفتیم ...

تو هل دادی؟؟؟؟

چ کارا میکنیا 

مثلا اقدام کردی واسه بارداری.دقت کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

تو هل دادی؟؟؟؟

چ کارا میکنیا 

مثلا اقدام کردی واسه بارداری.دقت کن

2706