2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013539 بازدید | 355184 پست
سلام چی شد بالاخره کیتت کمرنگ شد؟؟

سلام .شما تاحالا عکس رنگی رفتی ?

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
کمتر ۱ ۲ ساعت دیگه

من امروز عکس رنگی دارم یکی الان بهم گفت اگه گواهی عدم عفونت نداشته باشم واسم انجام نمیدن ولی کسی چیزی به من نگفت نوبت گرفتم .و گفت قرص داکسی سایکلین باید میخوردم از دوشب قبلش بازم نمیدونستم .

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز عکس رنگی دارم یکی الان بهم گفت اگه گواهی عدم عفونت نداشته باشم واسم انجام نمیدن ولی کسی چیز ...

غصه نخور عزیزم

منم همینجور شد. اصلا برام توضیح ندادن. یه بلایی سرم اومد تا چند روز درد داشتم ولی همون بعدش که انتی بیوتیک خوردم خدا رو شکر عفونت نکردم

2728
غصه نخور عزیزم منم همینجور شد. اصلا برام توضیح ندادن. یه بلایی سرم اومد تا چند روز درد داشتم ولی هم ...

الان رفتم گرفتم یدونه خوردم ولی ترسم از اینه برم وانجام ندن راهم هم دوره 

الان رفتم گرفتم یدونه خوردم ولی ترسم از اینه برم وانجام ندن راهم هم دوره 

خب زنگ بزن اگر جواب میدن

ولی اگر براشون مهم باشه باید میگفتن. به من گفتن قبل عکس نزدیکی نباید باشه. عفونت رو تاکید نکردن. البته دکترم داخل همون ساختمون بود قبلش معاینم کرد خودش گفت میتونی همین امروزم عکس بگیری. فکر میکنم حتما عفونت نداشتم که این حرفو زده

خب زنگ بزن اگر جواب میدن ولی اگر براشون مهم باشه باید میگفتن. به من گفتن قبل عکس نزدیکی نباید باشه. ...

اره فقط گفت نزدیکی نداشته باش میرم و بادا باد

2738
سلام چی شد بالاخره کیتت کمرنگ شد؟؟

سلام

بله.۵کیت زدم کمرنگ شد.نمیدونم ۵کمرنگ شد یا زودتر

دیگ ۶ارگاسم شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باشه عزیزم تا حد امکان کمتر میام سراغ گوشی من اصلا صورتم جوش نزده بعضی وقتا غذا خیلی زیاد میخورم زو ...

به بهههههههه تيكر شو ببين 😍😍مباركههههه مريم جون خيلي خوشحال شدم ديدم بارداري مبارك باشه ايشالله تنش سالم باشه و سلامت دنيا مياد و جنسيتش هر چي كه صلاحت باشه😍😍😘😘

♥️

دوستان سلام من این ماه روز 12 سیکلم رفتم سونو،دکتر گفت یا کلا فولیکول نداری این ماه یا زودتر آزاد شده،  الان روز 16 سیکلمم ،دردهایی که نزیک به قاعدگی دارم شروع شده.ممکنه این ماه با توجه به تخمک گذاری زود هنگام یا حتی نداشتن تخمک باعث بشه خلی زود پریود بشم؟

"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

اینم بگم اصلا تا حالا این اتفاق برام نیفتاده که تخمک نباشه یا زودتر از 27 روز یا دیرت از 32 روز پریود بشم.همیشه بین 28 تا 30 رو زهستم

"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
دوستان سلام من این ماه روز 12 سیکلم رفتم سونو،دکتر گفت یا کلا فولیکول نداری این ماه یا زودتر آزاد شد ...

اگه تخمکگذاری زود بوده بله زودتر میشی ولی اگه تخمکگذاری نداشته باشی معمولا تاخیر داری .

2706