2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013620 بازدید | 355184 پست
نه کیست نیست مطمعنم بخاطر تمبلی تخمدان تخمک گذاریت بیش از حد دیر ازاد شده 

بازم اگه ۲۹ و ۳۰ سیکل آزاد شده باشه امروز ۱۵ باید پری میومد دیگه ۱۵ روز تاخیرم‌

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلاااام باااران جوون خوبی منو یادته؟😍😍😀😀

سلام عزیزم خوبی 

زایمان نکردی هنوز؟

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلاااام باااران جوون خوبی منو یادته؟😍😍😀😀

سلام نرگس جونم خوبی سلامتی چیزی نمونده دیگه ان شاءالله گل دخترتو به سلامت بغل بگیری و خودتم زایمان بدون دردی داشته باشی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
مرسی عزیزم.من بارداری قبلیم روز ۲۳ کاملااااا منفی بود،دیگه نمیدونم اینبار چی جوری ام.اگه روز دوازده ...

نه ان شاءالله اثر آمپول نیست و بارداری 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

2738
نه اقدامت سر قبح باشه بهتره...بزار قبل از اینکه تخمک ازاد میشه اسپرم جدید کنارش باشه ..اسپرم کهنه قب ...

اعظم کیت ک کمرنگ میشه چند ساعت بعد تخمک آزاد میشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چه روزایی بود ماهای اول بارداریم استرسا  سونو ها چه دوستایی داشتم  تاپیک گم کرده بودم&n ...

سلام عزیزدلم

وای چه خوشحال شدم پیامت رو دیدم

گل دخترت چطوره؟

متولد چه تاریخی شد بلاخره؟

اسمش رو چی گذاشتی؟

یادته چقدر روزهای تلخ و شیرینی کنار هم داشتیم

خداروشکر به سلامتی گذشت

روی ماه خودت و دختر خوشگلت رو میبوسم    

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2706