2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010567 بازدید | 355183 پست
نه کیست نیست مطمعنم بخاطر تمبلی تخمدان تخمک گذاریت بیش از حد دیر ازاد شده 

بازم اگه ۲۹ و ۳۰ سیکل آزاد شده باشه امروز ۱۵ باید پری میومد دیگه ۱۵ روز تاخیرم‌

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلاااام باااران جوون خوبی منو یادته؟😍😍😀😀

سلام عزیزم خوبی 

زایمان نکردی هنوز؟

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلاااام باااران جوون خوبی منو یادته؟😍😍😀😀

سلام نرگس جونم خوبی سلامتی چیزی نمونده دیگه ان شاءالله گل دخترتو به سلامت بغل بگیری و خودتم زایمان بدون دردی داشته باشی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
مرسی عزیزم.من بارداری قبلیم روز ۲۳ کاملااااا منفی بود،دیگه نمیدونم اینبار چی جوری ام.اگه روز دوازده ...

نه ان شاءالله اثر آمپول نیست و بارداری 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

2714
نه اقدامت سر قبح باشه بهتره...بزار قبل از اینکه تخمک ازاد میشه اسپرم جدید کنارش باشه ..اسپرم کهنه قب ...

اعظم کیت ک کمرنگ میشه چند ساعت بعد تخمک آزاد میشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چه روزایی بود ماهای اول بارداریم استرسا  سونو ها چه دوستایی داشتم  تاپیک گم کرده بودم&n ...

سلام عزیزدلم

وای چه خوشحال شدم پیامت رو دیدم

گل دخترت چطوره؟

متولد چه تاریخی شد بلاخره؟

اسمش رو چی گذاشتی؟

یادته چقدر روزهای تلخ و شیرینی کنار هم داشتیم

خداروشکر به سلامتی گذشت

روی ماه خودت و دختر خوشگلت رو میبوسم    

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2706