2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
عزیزم من گاهی روز دوازدهم از امپول هم واسم هاله مینداخت،به نظرم صب کن روز ۱۴بعد امپول بزن بیبی که ان ...

مرسی عزیزم.من بارداری قبلیم روز ۲۳ کاملااااا منفی بود،دیگه نمیدونم اینبار چی جوری ام.اگه روز دوازده رو در نظر بگیرم پس فردا موعدمه

راستی امروز هم بیبی چک زدم هاله انداخت،میخوام فردا هم بذارم ببینم پررنگ تر میشه به نسبت امروز یا نه.اگه کمرنگ تر شه یعنی اثر آمپوله ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره؟ شوشو میگ ۴صبح کیت بزارم کمرنگ شد بریم اقدام اگ صبح اقدام کنم از اقدام قبلی فاصلش میشه ...

نه اقدامت سر قبح باشه بهتره...بزار قبل از اینکه تخمک ازاد میشه اسپرم جدید کنارش باشه ..اسپرم کهنه قبلی نباشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
نه اقدامت سر قبح باشه بهتره...بزار قبل از اینکه تخمک ازاد میشه اسپرم جدید کنارش باشه ..اسپرم کهنه قب ...

اگ‌کیت باز مثبت بود برم اقدام؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خیلی ممنون قربونت اعظم جون باشه کمتر میخورم خیالم راحت شد ممنون  من هر روز دخترامو میبرم مدرسه ...

واای ماشین خیلی بده مخقوقا ۳ ماه اول به قول مامانم الان میخواد ماست بشه ماشین دوغ ش میکنه هی تلق تلق تکونش میده...ماشین سعی کن سوار نشی دلدردت خیلی کمتر میشه

اعظم جونم ۱۹سیکلم میشه جمعه یا باید ۱۸سیکلم یا ۲۰سیکل چه کنم؟؟😢کی برم سونو بهتره ۱۸یا ۲۰؟۲۱کیتم مثب ...

خوب ۲۱ سیگل برو ولی اگ علامت تخمک گذاری زودتر داشتی ۱۸ برو

عزیزم من فردا ۳۳سیکلم برم دکتر یابزارم پری شم بعد برم؟ میگم یعنی این ماه ترشح نداشتم شاید تخمک هم ...

لتروزول برا چی؟؟؟هرماه فولیکول خوب داری الکی دارو بخوری ک چی؟؟ورزش تداری تحرک نداری وزن اضاف کردی بدنت ب سختی ازاد میکنه فقط مشکل همینه مطمعن باش لتروزول بخوری کیست میشه چون مشکلی نداری...برا تمبلی تخمدان خوب جواب میده نا ادم سالم

واااااای سلام من قبلا تو تاپیک بودم چند ماه قبل از بارداریم  الان دخترم یک سالشه 😍😍😅😅

سلام من شمارو یادمه دخترنازت خوبه من و تو الی آراد باهم بود پریودیمون ک شماها باردار شدین 🤩

2706