2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013533 بازدید | 355184 پست
اگ باز مثبت بود چیکار کنم؟

اگ باز مثبت بود دیگ نتیجه میگیریم کیتت خرابه

بنظر من سر صبح پاشو مثلا ساعت ۵

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
امشب دیگ آزاد میشه یکم شوشوتو تقویت کن بهش آجیل و موز و خرما بده اقدامت هر چقدر ب صبح نزدیکتر باشه خ ...

اگ باز پررنگ بود برم اقدام؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ باز پررنگ بود برم اقدام؟؟

ن نرو صبر کن کمرنگ بشه حتما سر صبح کمرنگ میشه تو رو خدا اینقد ب خودت استرس وارد نکن امکان نداره بازم پرنگ بمونه حالا میبینی 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
آره فقط اینماه ورزش کردم اصلا قبلنا تحرک نداشتم  میشه با یکماه هم نتیجه گرفت من یکار دیگ هم کر ...

میگم من هرماه این کارو میکردم ولی اینماه از روز اول پری چرب نکردم.من با شال میبستم.به نطرت از الان این کارو بکنم خوبه یا دیره و فایده نداره دیگه؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2728
اره عزیزم. میدونم چی میگی. من میدونم استرس و فکر کردن بهش اصلاخوب نیست. اما دست خودم نیست. همش میگک ...

اوهوم.ادم گیج میشه

این منصفانه نیس ما بخاطر ی بچه انقدر اذیت بشیم

نمیدونیمم چیکار کنیم 

۵روزه ۴بسته کیت تموم کردم آخرم اینجور.یعنی این ماه استرس نداشتم اینجور شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ن نرو صبر کن کمرنگ بشه حتما سر صبح کمرنگ میشه تو رو خدا اینقد ب خودت استرس وارد نکن امکان نداره بازم ...

ن مرمر بار پررنگه😢میدونم

اگ پررنگ بود نرم اقدام؟

میگم من هرماه این کارو میکردم ولی اینماه از روز اول پری چرب نکردم.من با شال میبستم.به نطرت از الان ا ...

من ماه قبل فقط چرب میکردم اصلا ماساژ نمی‌دادم ولی اینماه تا جایی ک توان داشتم ماساژ دادم دستم خسته میشدبا اونیکی دیگ پدرشونو درآوردم

چن روز مونده تا اقدامت؟

ن مرمر بار پررنگه😢میدونم اگ پررنگ بود نرم اقدام؟

بازم شدی اون شخصیت کارتون گالیور😅😅😅

میگم مطمئنم کمرنگ میشه مگه چ خبره ۵۰ساعت مثبت بمونه؟؟

آمپول ک نزدی 😀😀

ن تا کمرنگ نشه اقدام نکن حالا زمانی هم ک رو ب کمرنگی رفت دوساعت دیگ آزاد میشه عجله نکن بذار یکم وای جمع بشه

2738
اوهوم.ادم گیج میشه این منصفانه نیس ما بخاطر ی بچه انقدر اذیت بشیم نمیدونیمم چیکار کنیم  ۵روز ...

توکل بخدا عزیزم.  آرامشتو حفظ کن و اصلا بهش فک نکن. بدون دغدغه بذاری روند طبیعیش طی کنه بهتره

آره فقط اینماه ورزش کردم اصلا قبلنا تحرک نداشتم  میشه با یکماه هم نتیجه گرفت من یکار دیگ هم کر ...

دریا جون انشالله این ماه نی نی دار بشی. بعد بیا خبر خوش بده بهمون ما هم انگیزه بگیریم

بازم شدی اون شخصیت کارتون گالیور😅😅😅 میگم مطمئنم کمرنگ میشه مگه چ خبره ۵۰ساعت مثبت بمونه؟؟ آمپول ...

۵ میشه۳۸ساعت

آره خود همونم.(من میدونم کمرنگ نمیشه)😂😂😂

باشه.اگ فردا ظهر کمرنگ شد چی شوشو ک نیس اقدام کنم دیگ میره تا شب🤔

دریا جون انشالله این ماه نی نی دار بشی. بعد بیا خبر خوش بده بهمون ما هم انگیزه بگیریم

هلن دریا بارداره دیگ.چند روزه آز داده

سلام دوستای خوبم.انشاالله حال همتون خوب باشه.بچه ها میگم من ۴ دی پریود شدم و فردا ۲۵ سیکلم میشه.روز ۱۲ سیکلم ساعت ده شب و روز ۱۳ سیکلم ساعت سه ظهر hcg زدم.به نظرتون فردا بیبی چک بذارم؟؟؟؟؟امکان داره اثر hcg مونده باشه تو خونم؟

فردا میشه روز چندم بعد از hcg؟؟؟؟؟از روز دوازده به بعد باید حساب کنم یا سیزده؟

من ماه قبل فقط چرب میکردم اصلا ماساژ نمی‌دادم ولی اینماه تا جایی ک توان داشتم ماساژ دادم دستم خسته م ...

امروز ۵ پری بود فردا ۶ پری میشه.تقریبا ۸ و ۹ روز مونده تا اقدام.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام دوستای خوبم.انشاالله حال همتون خوب باشه.بچه ها میگم من ۴ دی پریود شدم و فردا ۲۵ سیکلم میشه.روز ...

عزیزم من گاهی روز دوازدهم از امپول هم واسم هاله مینداخت،به نظرم صب کن روز ۱۴بعد امپول بزن بیبی که انشالله با دوتا خط پررنگگگگگ سوپرایز شی

2706