2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013593 بازدید | 355184 پست
اعظم‌جان با وجود خوردن متفورمین همیشه امکان داره کیست بوجود بیاد؟

کیست فولیکولار نه ب وحود نمیاد ولی بعضی کیست ها هستن ک ربطی ب متفورمین ندارن میان...متفورمین برا کیست هایی ک برا pco باسه کمک میکنه 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیت اول🤔۳ظهر دیروز بود میشه۲۴ ساعت

چخبر شبنم ؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
@مامان_مهرساخانم     @daryaa61     بچه ها من واسه اقدام فک کنم اشتباه کردم. ...

همینکه قبل و بعد تخمکگذاری اقدام داشتی خیلی خوبه اون اقدام اول قبل تخمکگذاری هم مهم نیست چون بعدش اسپرم تازه اومده بنظر من مشکلی نیست

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ممنون از راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم

انشالله ک تاوقتی ک گل پسرتوبعل میگیری دست نمیبری  ب تیکرت  عزیزم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😍😍😍

خیلی ممنون خواهر عزیزم بابت دعای خوبت❤❤😚😚

چخبر شبنم ؟

هیچی😞

ساعت ۴:۳۰زدم پررنگ بود دیگ ۹ میزارم چندتا کیت بیشتر ندارم

ناراحتم دریا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
دریا حان منم میگرن دارم وحشتناک ،یعنی جوری سرم درد میگیره که میخام بمیرم ،چند شب پیش ماست و خیار خوذ ...

باشه عزیزم تا حد امکان کمتر میام سراغ گوشی

من اصلا صورتم جوش نزده بعضی وقتا غذا خیلی زیاد میخورم زود گشنه م میشه بعضی وقتا هم کم میخورم زود سیر میشم 

هیچی😞 ساعت ۴:۳۰زدم پررنگ بود دیگ ۹ میزارم چندتا کیت بیشتر ندارم ناراحتم دریا

ن چرا ناراحت؟؟ اصلا غصه نخور 

پس با این حساب تخمکت نهایت تا ساعت ۳نصف شب آزاد میشه مهمونی تموم شد رفتین خونه ی اقدام دیگ برو انشالله دیگ آزاد میشه کیت هم خواستی بذار

اگ.پری شدی نشونه خوبیه....بذانزدیک تخمک گذاریت برو ک وصعیت تخمداناتم معلوم بشه

اها چشم اجی مرسی 😘😘

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
ن چرا ناراحت؟؟ اصلا غصه نخور  پس با این حساب تخمکت نهایت تا ساعت ۳نصف شب آزاد میشه مهمونی تموم ...

میترسم آزاد نشه🙁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706