2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزدلم قربونت برم خوبم توخوبی خواهر؟ببخش،من همین الان اومدم تاپیک. گلدونه بی بی زد چندروز پیش ...

ممنونم خواهری،خیلی واسش ناراحت شدم انشاالله خداوند یهویی سورپرایزش کنه🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عزیزم این قرص ویتاگنوس ممکنه برای ترشحات تخمک کذاری هم خوب باشه،؟و اینکه فولی سایز بیست تا بیست ...

قرص خیلی خوبیه برا تنطیم سیکل همش هم گیاهی کمک میکنه ک طبیعی رشد کنه و ازاد بشه..

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خیالم راحت  به همسرم زنگ زدم گفتم عقب انداختم کلی خوشحال شد میگفت قربونش برم خداکنه پریو ...

اخییی انشالله ک خدا دل هر دو تون شاد میکنه عزبزم پریود نمیشی عصر اگ تونستی بی بی بگیر

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
ب نظرم تاریخ تخمک گذاریت اشتباه حساب کردی اخه انتی طبق قد و دور سر بچه قشنگ طبیعی و استاندارد نهایت ...

بذار کیتامو پیداکنم

واضحا شب ۹مهر رنگ گرفت قبلش کاملا بیرنگ بود

اشتباه چطور میشه آخه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
صباجون من امروز نبودم الان دیدم رفتی سنو  انشاءالله بسلامتی عزیزدلم خداروشکر که سالمه مهم هم س ...

خیلی ممنون از لطفت

سامیار جون‌ نظری بابت جنسیتش نداری؟نگران نباش من ناراحت نمیشم

عزیزم همین که سالمه خدا رو شکر جنسیتش هم ان شاءالله همونیه که میخوای .خدا حفظش کنه ان شاءالله به سلا ...

فدای تو نسرین جون

ایشالا خیلی زود روزی خودت بشه

صبا جون بچه ت پسره...

مبارکههههههههه

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
قرص خیلی خوبیه برا تنطیم سیکل همش هم گیاهی کمک میکنه ک طبیعی رشد کنه و ازاد بشه..

ممنونم عزیزم

از مامان ستایش هم پرسیدم توی پی وی

میشه لطف کنی بگی از کی بخورم و روزی چند تا؟؟؟

الان ۱۶ سیکل هستم.و‌اینکه به جنسیت ریطی نداره؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خیلی ممنون از لطفت سامیار جون‌ نظری بابت جنسیتش نداری؟نگران نباش من ناراحت نمیشم

انشالله شاه پسره صبا جوون 😘

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
آخى عزيزم نينيتون هديه خداست ان شالله سالم و سلامت باشه من ولى خيلى رعايت كردم از جوش شيرين بگيرين ...

عزيزم منم دقيقا همه اينكارارو كرده بودم سر دخترم و نشد... بله فقط بايد خدا بخواد همين 

2706