2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013622 بازدید | 355184 پست
حالا ما برعکسیم من اصلا حوصله اینکه زنگ‌بزنن دل بسوزونن بفهمن چرا بچه نداریم تا الان و این داستانارو ...

کلا ادم خجالت میکشه ی جورایی ..خودمم فکر میکنم این چیزا بین خانواده باشه خوبه ولی همه بفهمن بدم میاد 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من فقط ۲ بار اقدام داشتم شوهرم ۷ روز قبلش تخلیه شده بود فاصله اقدام هام ۲۴ ساعت بود ..کلا فقط ۲ ت ...

انشالله گل پسرت فردا رو‌نمایی میکنه❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
خوب كارى كردى چون ب من كه ثابت شد اينا الكيه واسه همين دنبال يه چيز صددرصديم حداقل ضربه نميخورى اگه ...

کلا خیلی عجبب یهو شرایط جور شد برا اقدام ..مم طبیعی ۱۲ سیکل عمرا تخمک گذاری داشته باشم شوهرم هم ۱۳ ۲۴ ۱۵ سیکل سر کار میرفت..یهو ۱۲ تخمک ازاد شد ..دیگه فهمیدم کار خداست حتی دختر هم بشه مهم نیست چون اینجوری مقدر  شده 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
کلا ادم خجالت میکشه ی جورایی ..خودمم فکر میکنم این چیزا بین خانواده باشه خوبه ولی همه بفهمن بدم میاد ...

عزیزم این قرص ویتاگنوس ممکنه برای ترشحات تخمک کذاری هم خوب باشه،؟و اینکه فولی سایز بیست تا بیست و‌دو ازاد بشه و کیست نشه؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام خانوم های عزیز

من ماه قبل اقدام کردم واسه اولین بار اونم تو روز تخمک گذاری. و در کمال ناباوری باردار نشدم. کسی میدونه چرااااا؟؟؟؟ راستی ۳ ماهم هست که ۲ روز اول پریود فقط یه لک دارم و از اون ور ۲ روز پریودم بیشتر شده که اون ۲ روزه اخرم فقط لکه. من الان مشکلی دارم؟؟ کس داروی گیاهی سراغ داره که بی ضرر باشه و جواب بگیرم؟؟

خدایا شکرت واسه این هدیه ی زیبایی که بهم دادی، شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی.. بی نهایت ممنونتم معبودم برای نعمت های بی شمارت..
سینها الان ک حاله نمیندازه دختر خوب از هفته  ۸ ۹ به بالا...من ۶ روز موقع موعد درد سینه نداشتم ه ...

خوب خیالم راحت 

به همسرم زنگ زدم گفتم عقب انداختم کلی خوشحال شد

میگفت قربونش برم

خداکنه پریود نشم

2738
سلام دوستای گلم من رفتم سونو متاسفانه گفت معلوم نیست یه بار رفتم زیر دستگاهش انقد بد وایساد گفت ب ...

عزیزم همین که سالمه خدا رو شکر جنسیتش هم ان شاءالله همونیه که میخوای .خدا حفظش کنه ان شاءالله به سلامت بغلش بگیری

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام خانوم های عزیز من ماه قبل اقدام کردم واسه اولین بار اونم تو روز تخمک گذاری. و در کمال ناباوری ...

لکه بینی اول و آخر تو پریودی یعنی رحمت سرده و رحم سرد و خیلی گرم نطفه رو پس میزنه. عزیزم هنوز اول راهی ان شاءالله آخرین پریودت باشه و اینماه باردار بشی. در ضمن یه بار اقدام هم شانس بارداریو کم میکنه .اگه جنسیت واست مهم نیست بدون استرس از بعد پاکی یه شب در میون اقدام کن 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خوب خیالم راحت  به همسرم زنگ زدم گفتم عقب انداختم کلی خوشحال شد میگفت قربونش برم خداکنه پریو ...

آخی ان شاءالله بارداریو دل خودت و همسرت و مارو شاد میکنی 

سلام عزیزم خوبی ؟از گلدونه خبر جدید نداری ؟بیبی نزد دیگه؟

سلام عزیزدلم قربونت برم خوبم توخوبی خواهر؟ببخش،من همین الان اومدم تاپیک.

گلدونه بی بی زد چندروز پیش مثبت شد ولی پریود شد وخیلی روحیش داغون شد گفت فعلا نمیادتاپیک باهامون خداحافظی کرد .

انشاءالله با خبر بارداریش بیاد تاپیک

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشاالاه عزیزم دوروزدیگه موعدمه کاش بارداربشم من وشوهرم عاشق بچه ایم

انشاءالله دوروز دیگه بشه بهترین روز زندگیت وبه آرزوت برسی عزیزدلم😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام دوستای گلم من رفتم سونو متاسفانه گفت معلوم نیست یه بار رفتم زیر دستگاهش انقد بد وایساد گفت ب ...

صباجون من امروز نبودم الان دیدم رفتی سنو 

انشاءالله بسلامتی عزیزدلم خداروشکر که سالمه مهم هم سالم بودنشه 

مبارکت باشه گلم❤❤❤😘😘😘

2706