2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
اخی عزیزم..باور کن همه مون این دوران و گذروندیم  انشالله بی بیت مثبت میشه همه اون خاطرات تلخت ی ...

ممنون انشالا 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها مرسی عزیزم  ولی از بس ک همش همه علایم رو داشتم پری اومده الانم مطمعنم پری میشم مگه معجزه ب ...

عزیز دلم هیچ کارخدا بی حکمت نیست مطمئن باش 

ی روزی میرسه واسه توهم معجزه میشه نگران نباش

منم قبله دخترم 2تا 3سال منتظربودم والان بعد پنج سال بازم از مرداد ماه واسه دومی اگه خدا بخواد اقدام کردم ولی واقعا به اینکه خدا صلاح مترو بهترمیدونه یقین دارم ومیدونم هنوز فرصت مناسبش نرسیده برای همین با تمام توانم امیدبخشت دارم وبهش توکل میکنم میدونم نامید نمیشیم هیچ وقتت🤲🤲🤲🤲🤲

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
من ۳ ماه بزرگترم😁

انشالله همیشه زنده باشی عزیزم تولد 1000 سالگیت 😘😘😘

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
ممنون عزیزم ک اینقد امید میدین..فقط ساعت نگاه میکنم ۱۴ ساعت دیگه مشخصه..شوهرم اینقد دعوام کرد چرا ال ...

عزیزم اصلا استرس نداشته باش.هر چی از طرف خدا بیاد خوبه.انشاالله صلاح خدا با خواست دلت یکی باشه.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
عزیز دلم هیچ کارخدا بی حکمت نیست مطمئن باش  ی روزی میرسه واسه توهم معجزه میشه نگران نباش منم ...

ایشالا خدا هیچ امیدی رو ناامید نکنه خدا حاجت دل هممونو بده 

ممنون از دلداریت عزیزم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
میتونی استفاده کنی ولی اخه علامت تخمک گذاری داری دیگه چرا بخوری طبیعی هر چی باشه بهتره 

جدی میگی نخورم؟پروژسترون چی بخورم؟

سیکلام معمولا28روزس ولی ازالان ترشحات کشدار دارم وتخمدانممم دردمیکنن یعنی چی ؟؟؟؟👀👀👀

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
چطور میفهمی ولی من ۱۵مهر کیتم مثبت شد اصلا محاله قبلش تخمک داشته باشم

اخه چطور ممکنه...تاریخت ک زده خودت حساب  کن بیا پایین هفته ۲ میشه تخمک گذاریت دقیقا میشه ۷..اخه اون قد جنین و دور سرش اصلا ب اون تاریخ ک تو میگی نمیخوره لقاحت با ی تخمک دیگه زودتر بوده حتما ببین ۶ تا ۸ نزدیکی داشتی؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
خواهش میکنم وظیفه س🤪🤪🤪😝😝😝😝

خخخ عزیزی 😘😘😘😘

عزیزم اصلا استرس نداشته باش.هر چی از طرف خدا بیاد خوبه.انشاالله صلاح خدا با خواست دلت یکی باشه.

اره واقعا اخرش همون چیزی ک خدا خواسته دیگه استرس من هیچ فایده نداره 

اگ قبلا عفونت شدید داشتی یا سقط و خارج از رحم احتمالش هست والا نه خیلی کم پیش میاد...بعد ۱ سال اگ هم ...

عفونت داشتم با دارو خوب شد.منظور از شدید چیه؟؟ولی تست پاپ اسمیر دادم خوب بود.دیگه هیچ مشکلی نبود.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
جدی میگی نخورم؟پروژسترون چی بخورم؟ سیکلام معمولا28روزس ولی ازالان ترشحات کشدار دارم وتخمدانممم دردم ...

دختر وقتی الان ترشح داری یعنی سیکلت ۲۵ تا ۲۷ روزا س تخمک گداریت حس میکنم از روز ۹ تا ۱۲ باشه کاش کیت بزنی..اگ نمیزنی هم از پس فردا اقدام کن

2706