2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013338 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرم پیشم نیست توچی؟

ماموریته؟

ن من پیش همسری هستم معمولا دیر میخابم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
نه رفتیم سفر آخرهفته ست مردا ی جا خوابن ماهم ی جاااااا

خوشبحالتون😍😍😍😍منم سفر میخام 😳

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
۳نیم بیدارشدم بزنم باز گفتم ولش کن بزار پرنگ بشه خخخ باشه عزیزم ممنون

فدات گلم عزیزمییییییی😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام خواهر مهربونم خوبی؟دختر گلت خوبه؟ والا گفتم بچه یه کم جون بگیره عکس خوبی بذارم ازش  این ...

فدات عزیزدلم خوبم دخترمم خوبه سلام میرسونه ❤

آخییییی عزیزم نوزادها میدونی بیشترشون همین مشکلات رو دارن دخترمن هم تا یک ماه شب تاصبح گریه میکرد وما کل ۲۴ ساعت رو خواب وآروم نداشتیم تا بعدش بهترشد.انشاءالله پسرگلت هرچه زودتر خوب بشه خاله قربونش بره🥰❤😘

باشه عزیزدلم هرزمان عکس گذاشتی خبرم کن عکس این وروجک شیرین که تادنیا بیاد مامانش رو دق داد دیدن داره 😍😍😍

انشاءالله همیشه کنارهم سالم وسلامت وخوشبخت باشید عزیزدلم❤❤❤🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فدات بشم‌من که اینقد ماهی

خدانکنه عشق جانم از توماه ترنیستم که عزیزدلییییییییی تو😘😘😘❤❤❤🥰🥰🥰

ممنون عزیزم انشاالاه دعات قبول بشه دیگه نمیدونم هیچ کاری هم ازدستم برنمیادببخش عزیزم زودترج ندادم آخ ...

اشکالی نداره گلم .انشاءالله خدا کمکت کنه وزودتر بارداربشی ودلت شاد بشه وخبرش رو توهمین تاپیک برامون بزاری❤🤲

اشکالی نداره گلم .انشاءالله خدا کمکت کنه وزودتر بارداربشی ودلت شاد بشه وخبرش رو توهمین تاپیک برامون ...

سلام عزیزم خوبی ؟از گلدونه خبر جدید نداری ؟بیبی نزد دیگه؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
با اپلیکاتور نه سرنگ

سلام صباجون من یکم سورش وخارش دارم و مسافرت بودم گفتم شاید عفونته

5یا6 روز دیگه پریود میشم برای احتیاط از دیشب پماد واژینال کلوتریمازول استفاده کردم ایرادی که نداره؟؟

سلام صباجون من یکم سورش وخارش دارم و مسافرت بودم گفتم شاید عفونته 5یا6 روز دیگه پریود میشم برای احت ...

نه منم تو اقدام بودم دکترم برام تجویز کرد

گفت حتی باردار باشی بهتره استفاده کنی 

عفونت بمونه بدتره

خدای خوبم سپاس
2706