2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013230 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیری همون طاهریان؟بهم اوابوست داد تقویت تخمک گذاریه.بعد گفت اگ عجله داری کلو بخور وگرنه همینو ا ...

بخاطر حوصله ش و توجهش میخوام برم البته طاهریان هم خوبه اما به دلم افتاده برم پیش طالبی میترسم پشت سرهم برم بگه برو آی یو آی 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
فدات سامی جون.آخه مثلا این ماهم یعنی تخمک گذاری کی داشتم ک روز۱۸سیکلم پری شدم؟؟؟۱۴ روز قبلش میشه روز ...

شبنم من تجربه شخصيمو بهت ميگم گياهي مياهي رو بريز دور عزيزم به هيچ دردي نميخوره فقط بيخودي وقت هدر كردنه جواب ميده ها ولي يك در هزار.... من خودم ضخامت اندومتر عالي بود ولي با تخم هويج خوردن خودم گند زدم توش، الان ٢ ماه و نيمه نخوردم بلكه دوباره امي بشه... شهريور عرق بومادران خوردم تخم هويجم خوردم ولي مهر سونو دادى هيچ نقشي تو بزرگ شدن فوليم نداشت  

مامانم واسه قندش يه چيز گياهي ميخورد يه دوره و قندش خوب شده بود ولي دكترش گقت شايد كوتاه مدت اثر كنه واي  تو دراز مدت ميزنه كبدت رو داغون ميكنه دايي دوستم رو همين طب سنتي كشت، تو هم  پيش اين خانمه رفتي كاري رو درست نميكنه اگه ميخواي طب سنتي بري و گياهي پيش بري بايد بري تهران پيش بنيان گذاراي اين كار مثه دكتر ناصري و ... نه اينا كه رفتن به دوره همينطوري گذروندن اومدن دارو ميدن به ملت يه جارو درست كنن ميزنن چنتا جاي ديگه رو خراب ميكنن

به نظر من با طب نوين پيش بري خيلي بهتره 

من كه خودم تصميم گرفتم ٢هفته ديگه كه پري ميشم برم متخصص زنان بهم دارو بده 

2728
عشق مني تو 😘😘😘

نگاهم به پستت میوفته خنده میاری رولب هام خداروشکر که تورودارم خواهرنازنینم عشق توهستی تو عزیزدل من 🥰🥰🥰😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام بچه ها من اين ماه براي اولين بار اقدام كردم با كيت ٦ آذر كيت دو خطه شد ولي خطش كمرنگ بود ...

سلام خانمی 

علت خاصی نداره توی هر دوره که ۱۰۰ درصد احتمال باروری وجود نداره، به خودت استرس نده، خواهر منم پریوداش کاملا منظم بود حتی سر ساعت، ماه دوم‌اقدام باردار شد، ایشالا شما هم ماه بعدی باردار میشی

اون پریود قبلیت کم بود یا زیاد؟ راستی راجع به این داروهایی گیاهی از بچه ها بپرس من نمی دونم عشقم با ...

مثه همین .همیشه با خونریزی کامل شروع میشه.این بار ی لک دیدم ۱ساعت بعدش شروع شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم جون بنظرم این ماه تخمکگذاریت مشکل داشت ک پری زود اومد خودت ک دیدی کیتت رنگ درست و حسابی نگرفت پ ...

اره مشکل داشت.فردا میرم دکتر ببینم چی میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مثه همین .همیشه با خونریزی کامل شروع میشه.این بار ی لک دیدم ۱ساعت بعدش شروع شد

خیلی عجیبه واقعا اگه لکه بینی بود فرق میکرد ولی پریودی ۱۸سیکل عجیبه.....

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بخاطر حوصله ش و توجهش میخوام برم البته طاهریان هم خوبه اما به دلم افتاده برم پیش طالبی میترسم پشت سر ...

آره واقعا باحوصله و خوش اخلاقه

خیلی عجیبه واقعا اگه لکه بینی بود فرق میکرد ولی پریودی ۱۸سیکل عجیبه.....

اره خ عجیبه.شماره گوشی دکترمو دارم ولی زشته امروز زنگش بزنم مجبورم تا فردا صبر کنم

شبنم من تجربه شخصيمو بهت ميگم گياهي مياهي رو بريز دور عزيزم به هيچ دردي نميخوره فقط بيخودي وقت هدر ك ...

درست میگی .من پری ک شدم حتی دمنوش اویشنو بقیشو نخوردم ک بگم خ گرمی خوردم.فقط دمنوش خ کریمیو اون یکی ک با عسل بودو خوردم.اصلا سردی هم نخوردم.تو نت زده گاهی بخاطر استرس جلو میفته ک من استرسم نداشتم.دوماه پیش آز هورمونیم دادم منفی بود.میدونی بدن من ب دارو سریع عکس العمل نشون میده همین طور ک با لترو سریع رشد میکنه شاید دارو گیاهیا اینجورش کرده.فقط کاش هورمونام بهم نخورده باشه

ولی دارو گیاهی رو هم ک خ نخوردم

ممنون عزیزم

امیر علی من روز۱۸ سیکلم دوباره پری شدم

بنظرت بخاطر دارو ها خانم کریمی نیس؟فقط همونو خوردم 

2706