2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
مرسی عزیزم لطف کردین جوابمو دادین خدا کنه اینجوری باشه هنوز مشخص نیس یعنی جنسین نی نی شون؟

امروز مشخص میشه ان شاءالله

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
من اصلا کیتو قبول ندارم نمیدونم چرا

دقیقا 

من‌این‌دو روزه تبسم و نهال و ...خوندم واقعا به جاشون استرس گرفتم 

کاش اصلا نبود 😐😐😐

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الان واقعا حالم خوبه و راضیم و لحظه شماری میکنم دخترم بیاد بغلم. از این ناراحتم بیشتر که باید خدا ...

خدا رو شکر که حال دلت خوب شده عزیزم خدا خیلی بزرگه مطمنم معجزه های بزرگی برات کنار گزاشته.

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2456

@رز۶۳

من کیت اول تبسمم بهش گفتم هنوز جاداره این کیت و صبر کن ولی گوش نکرد اقدام کرد.هر چند من خودم به هیچی بجز خدا اعتقاد ندارم همشون الکیه بخدا

خب عزیزم من امروز فولی ۲۴ دلشتم ولی کیتم هنوز رنگ نگرفته 

کیتت بالاخره رنگ میگیره شاید فردا رنگ گرفت با توجه به سیکلت هر ماه روز چندم رنگ میگیره،؟همون موقع منتظر باش فقط این رو هم در نظر بگیر ک فولی ۲۴ هم تا زمانی که هورمون ال هاش ب بالاترین حد خودش برسه و کیتت پر رنگ بشه رشد می‌کنه بازم شاید برسه ب ۲۷ ک احتمال قوی آزاد نمیشه

اما تو همچنان کیت بزن و موقع مناسب اقدامتم برو امید ب خدا ک بتونی با این فولی باردار بشی انشالله

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
@رز۶۳ من کیت اول تبسمم بهش گفتم هنوز جاداره این کیت و صبر کن ولی گوش نکرد اقدام کرد.هر چند من خودم ...

اره عزیزم فقط خدا

همیشه میگم خوش به حال کسایی که زود باردار میشن 

کیتت بالاخره رنگ میگیره شاید فردا رنگ گرفت با توجه به سیکلت هر ماه روز چندم رنگ میگیره،؟همون موقع من ...

نهایتا فولی تا چه سایزی ازاد میشه عزیزم؟؟؟

2714
منم این ماه اصلا محرک شیمیایی نمیخورم  کلا لتروزول خیلی روی بدنم اثر داره و به نظرم زیادی محرک ...

من ماه قبل کلومیفن و لتروزول باهم خوردم الانم درد تخمدان دارم تیر میکشن عجیب

اره عزیزم فقط خدا همیشه میگم خوش به حال کسایی که زود باردار میشن 

آره واقعا

اخه تعجب میکنم از کیست😭😭😭گلوکوفاژ میخورم گرمی هم‌تپی پری میخورم و به سردی لب نمیزنم ولی هیچی به ه ...

چرا گریه می‌کنی رز عزیزم؟ناراحت نباش آدم گیج میشه درکت میکنم ولی هر مشکلی چاره ای داره بدنت ب لتروزول خوب جواب داده انشالله این ماه نتیجه میگیری 

اما اگر دیدی نشد ماه بعد لتروزول خوردی آمپولم بزن که بتونی سایزشو کنترل کنی 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

اخه امروز که رفتم دکتر ،وقتی داخل اتاق دکتر شدم ی خانومی بود و ی پلاستیک مشکی دستش بود ،بعد به دکتر گفت اوردم ببینی که بچه است یا نه هنوز ...

خلاصه سرتون‌رو‌ذرد نیارم،،،خواهرش باردار بود و‌با دارو سقط کرده بود و دوتا تیکه ازش افتاده بود اورده بود ببینه دکتر میگه جنینه یا نه 

دکتر تا دیدش داخل پلاستیک‌رو‌گفت بله ،،،سقط شده و‌براش سونو نوشت و ....

همون لحظه دلم خیلی شکست 

گفتم خدایا،،،،،پروردگارا،،،لااقل اون هدیه ی قشنگت رو‌ به منتظرها بده نه به کسایی که لیاقتش رو‌ندارن 😭😭😭😭

اخه امروز که رفتم دکتر ،وقتی داخل اتاق دکتر شدم ی خانومی بود و ی پلاستیک مشکی دستش بود ،بعد به دکتر ...

😔😔

چرا گریه می‌کنی رز عزیزم؟ناراحت نباش آدم گیج میشه درکت میکنم ولی هر مشکلی چاره ای داره بدنت ب لتروزو ...

میگم عزیزم بهتره لترو‌ این ماه نخورم‌

فقط با گیاهی تقویت کنم،،،چون اثر لترو توی بدنم مونده درسته؟؟

نهایتا فولی تا چه سایزی ازاد میشه عزیزم؟؟؟

بدن آدم فولی طبیعی ک خودش ساخته  ۱۸تا۲۲رو خوب آزاد می‌کنه ممکنه کوچکتر هم باشه مثلا۱۷ اما محرک چون فولی رو گنده تر می‌کنه نیاز داره ب آمپول

2706